Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A három gyorsétterem közül...

A három gyorsétterem közül melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

dec. 20. 18:41
A kérdező szavazást indított:
McDonald's
KFC
Burger King
44 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
még mindig a Meki már 2000 óta
dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
KFC, a másik kettő egy hulladék. A KFC-ben legalább odafigyelnek valamennyire az egészségedre, hozzávalók tekintetében.
dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Meki. De hogy hova térek be általában legszívesebben? Ahol régen voltam. Bármelyikre gyorsan ráunok, ha 1-2 alkalomnál többszőr voltam ott egy éven belül.
dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Mindegyik egy rakat sz.r. brutálisan drága a kaja mennyiség kevés a pénzért cserébe. Mekibe 1 valamiféle hamburger 3 ezer ft azt 2 harapás.. Bamba burgeresbe 5 ezerért akkora hamburgert kapok hogy rendesen meg kell birkózni vele nem az hogy 10p után megint éhes leszek tőle.


Kfc-ben galamb húst adnak kb mert nem nevezném azt csirkének. Apró majdnemhogy már nagyitóval kell keressem. Egy 4 személyes vödör 5 ezerről 9 ezerre drágult. Múlthéten balszerencsémre pont kfc volt csak a közelben így oda mentem kajálni. 5 ezer ft 2db olyan apró csirkecomb hogy az a fél fogamra nem volt elég 2db csirkeszárny 1 nagy adag sültkrumpli meg valami csirkés hamburger ami szintúgy 2 harapás volt hasonlóan egy mekis burgerhez.


Egyszerűen szánalmas. Ha jól akar lakni az ember 10-15 ezret kell elköltenie pedig nem vagyok dagadt ember összesen 70kg vagyok. Na mindegy ez a én véleményem van akinek ez tetszik van akinek az. Szerintem az összes egy rakat sz.r

dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Egyik sem, mindenhol műanyagot adnak étel helyett. Régebben a KFC-t szerettem, de a húson kívül most már ott is mindennek műanyagíze van, ráadásul rendszeresen át akarnak verni azzal, hogy kisebb adagot adnak vagy kifelejtenek valamit.
dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
A 4-esnek is igaza van. Amennyiből egy gyors"étteremben" jóllaksz, annyiból ehetsz ételt is egy igazi étteremben.
dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
@6 Egy átlag étteremben 4.5-6k között van egy főétel, italokkal költesz 15 körül, ennyit azért elég nehéz ott hagyni egy gyorsétteremben.
dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálam ez a sorrend:


1. Meki.

2. BK.

3. KFC.

dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a sorrend:


1. Burger King

2. KFC

3. Meki


Szóval nekem a Burger King a gyorséttermek közül a kedvenc (havi kb 3 alkalommal szoktam gyorskajáldában enni), mert ár/érték arányban szerintem a legjobb, illetve nekem ízre is ez jön be a legjobban. Szeretem, hogy aránylag sok zöldség is van benne, valamint nincs minden burgernek olyan tipikusan egyforma íze, mint a Mekiben. Illetve a BK-ban jó a hűségrendszer is, illetve egy személyre is vannak értelmes kuponok. A KFC-be meg akkor megyek, amikor nagyon vágyok csípős csirkére. Mekibe meg csak az új burgereket szoktam kipróbálni, amúgy nem járok oda.

márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!