Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A vizet mivel lehet ízesíteni...

Fruzsica kérdése:

A vizet mivel lehet ízesíteni ha unom már az ízét?

Figyelt kérdés
dec. 27. 05:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Citrommal.

Teával és mézzel.

dec. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Whiskyvel
dec. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Malátával és komlóval.
dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez hülyeség a víz “ízét”nemlehet megunni szerintem…

Íztelen s az ember 80%is víz így megunni megútálni mint a gyári melós a pékkaját nemlehet….

Uborka menta citrom narancs alma bármi beledobsz a vízbe hagyod álni és lesz egy kis “íze”

dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

citrom

szörp

dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
A víznek nincs íze. Én egyébként ilyen-olyan pezsgőtablettát szoktam beledobni.
dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van íze az ivóvíznek, ami a benne lévő ásványi anyagoktól függően eltérő lehet, de az íz általában nem markánsan van jelen.

Az ásványi anyagoktól mentes víz valóban szagtalan, színtelen, íztelen, de nem desztillált vizet szokás inni.

A kérdést nem tudom komolyan venni, a vizet senki nem az ízéért issza, alapvető létszükséglet, legfeljebb arról lehet szó, hogy rossz minőségű csapvizet iszik a kérdező (klóros, vagy egyéb kellemetlen mellékízzel), abban az esetben az kellene kideríteni, mi adja a kellemetlen mellékízt.

dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Citromlé, cukor vagy méz és csinálsz belőle limonádét. Teszel bele teafiltert, teát csinálsz. Veszel ízesített ásványvizet. Szörp. Van ilyen instant tea granulátum azt keversz bele. Én ezt szoktam venni és nagyon finom. :)
dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Citrom, méz, szörp, gyümölcs, tea, kv...
dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mentalevelet dobok bele általában. Régen gondok voltak az elegendő vízivással, de amióta mentát teszek bele, azóta sokkal többet iszok.
jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!