Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Manapság a cukrászdákban...

Manapság a cukrászdákban lehet egész tortát kapni max 8 ezerért? Vagy élelmiszerboltban vannak torták?

Figyelt kérdés
Felevenedett bennem az egyik régi vágyam, hogy szeretnék enni egy egész tortát. Nemsokára fizu, és azon gondolkodok, hogy talán megvalósítanám, de szimpla tortaszeletért évekkel ezelőtt tértem be akármilyen cukiba. Boltban nem vettem észre, hogy lenne, bár nem is kerestem - ezt legközelebb pótlom.
dec. 30. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát nyolcezerért egy egész torta elég necces, bár ez a torta nagyságától és összetevőitől is függ természetesen.
dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, egy random cukrászda árai:

[link]

dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A Daubner azért nem átlagos cukrászda, és 8 szeletes tortát simán kapni 8000 alatt
dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lokációt nem írtál, de vidéki városokban simán vannak jó torták 8 ezer alatt is. Bp-et nem tudom.
dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a fenti linken található Daubner árakat vagy nem frissítették rég óta, vagy annyira nem is tűnnek drágának.
dec. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Daubner egy kimondottan drága cukraszda. A fenti árak pedig nem a "normal" méretre vannak: a 8 szeletes az a mini torta, 14-16cm átmérőjű, a 12cm valamivel nagyobb, az kb 18cm átmérőjű. A normál torta 24cm átmérőjű.
dec. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Tescoban,Auchanban szokott lenni,olcsóbb mintha cukrászdában vennéd.
dec. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Határeset de attól is függ mely régióban veszed.
dec. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
#7 sztem a kérdező olyat szeretne, ami azért még a cukrászipari termékek közé besorolható. XD
dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Megyeszékhelyen lakok, itt pl. van egy olyan cukrászda, amely eléggé népszerű, és 8500-9000 forintért már kapsz 10 szeletes tortát is. Most ezeket az árakat a honlapjukon néztem, olcsóbbat nem találtam. 4 szeleteset már 4500 környékén lehet kapni, de az nyilván eléggé pici, meg azért a 10 szeletes sem olyan nagy. Én pl. itthon sokat szoktam sütni, és általában 24-26 centis formában, ami elvileg 22 szeletesnek felel meg, szóval nekem az a normál, mert azt szoktam meg. Cukrászdában viszont sokszor a 16 szeleteset látom normálnak feltüntetve, ami talán 22 centi környékén lehet, de nyilván az még drágább, azt 8 ezerért nem kapsz. Szóval itt attól is függ, hogy te mekkorát akarsz.
dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!