Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a rágógumi eredete? :O

Mi a rágógumi eredete? :O

Figyelt kérdés
Gumit lehet előállítani vhogy mesterségesen kaucsuk nélkül ?:O
2010. okt. 22. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Valami növényt rágott valaki, és bekapott hozzá egy mentalevelet.
2010. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj:

[link]

2010. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Anyukámék mikor kicsik voltak, azt mondta búzát rágtak. És mivel mi is tartottunk állatokat gyerekkoromban, volt itthon búza. Én is elrágtam párszor, perszer rágó íze nem volt, csak az elején volt olyan az állaga, mint a rágónak, de ha sokáig rágtad iszonyatosan elkezdett szétmálani, meg a fogadba tapadni.
2010. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

EndyG666:


Szia engem is érdekelne a rágó házilag valo készitése ha tudok szerzek neked minél több linket és ha lehet akkor én majd kisérleezek és elküldöm a receptett.

De azt halotam hogy a gyntátt régen rágták mint rágot ilyen nővény a matix és stb. de aminek rághatomég és amit hazánban iselő furdul a lucfenyő nem tom hogy lehet felhasználni a gyantáját de kiprobálható.

2010. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!