Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet még valahol kapni...

Lehet még valahol kapni rágógumi ízű szörpöt?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon szerettem, de mostanában nem nagyon láttam már sehol, pedig vennék.Ilyen kékes vagy lila színű volt és általában ilyen kannában árulták XD
2009. nov. 6. 18:10
 1/3 anonim válasza:
Rágógumi ízű rágógumit nem gyártanak, mert nem venné senki! Te is kiköpöd, amikor már nincs íze! Viszont gyártanak rengeteg, különböző aromákkal ízesített rágógumikat! A kérdésedre te magad tudod megadni a választ, hogy Te milyen ízű rágógumit szeretsz és akkor azt az ízű szörpöt vásárold meg! Egy példa, ha Te az eperízű rágógumit szereted, akkor eper szörpöt vegyél! Az előfordulhat, hogy nem készítenek olyan ízű szörpöt, mint amilyen ízű rágógumit szeretsz! Például nem kapsz mentol szörpöt, de van mentolos ízű rágógumi! Jó rágózást!
2009. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D Abszolút értem, amit mondasz, logikus is, de én emlékszem h volt egy kifejezetten ilyen elnevezésű termék vmikor a 90-es években, az ízét nem tudom leírni igazán, olyan édeskés, talán kicsit mű íze volt, nem tudom semmihez hasonlítani, talán még a Bolero JUNIOR italpor közelíti meg leginkább, de konkrét málna, menta stb. íze nem volt:)Sztem csak vmi mesterséges aromák keveréke lehetett, vagy ilyesmi, amit aztán elneveztek "rágó ízűnek" azért hogy legyen vmi neve :) Ha lehetne kapni, akkor úgy nosztalgiából szívesen vennék megint egy palackkal:DD
2009. nov. 15. 01:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah igen, és annyi beugrottmég , h a palack vagy tartály amiben forgalmazták Hupikék Törpikékkel volt "díszitve" XD
2009. nov. 15. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!