Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megettem egy védőgázas csomago...

Megettem egy védőgázas csomagolásban lévő hot-dogot (Lidl). Mai lejárati dátum szerepelt rajta (01.10.) . Ma ugye még jó volt és nem lesz bajom abból, hogy megettem?

Figyelt kérdés
Az interneten a reggeli rohanásban nem találtam erről semmit (hihetetlen). Megyek melózni.
jan. 10. 06:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat és szép reggelt kívánok mindenkinek!
jan. 10. 06:47
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma jár le, akkor teljesen rendben van.
jan. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
1000X le lett írva: a lejárati dátum nem azt jelenti, hogy csak addig jó és a következő napon már nem, csak azt, hogy a gyártó addig vállal érte felelősséget! Szóval nyugi, nem lesz tőle semmi bajod!
jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
De miért etted meg a csomagolást?
jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Még holnap is megehetted volna, ugyan már. Nem ez dönti el, hogy romlott-e vagy sem. Nem egyszer vett az ember már olyan dolgot, ami a lejárati időn belül már fura szagú lett volna. A legtöbb dolog a ráírt lejárati idő után is jó, viszont előfordulhat ami előtte megromlott, pont ezért mindig az ember megnézi, hogy milyen szagú, állagú valami, és ha nem tetszik, kuka. Nem a dátum alapján döntünk.
jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesz semmi bajod,nyugi.
jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem bakker, szörnyű kínok közt bele fogsz halni, akár kétszer is egymás után pár perc eltéréssel, mert a lejárat napján 0:00-kor halálos méreggé változnak a lidl-s virslik.
jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként csak kérdem, én láttam már még nem lejárt, de zöld szalámit a lidlnél.


Akkor azt te nyugodt szívvel megeszed, mert még nem járt le?

jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

9. Ami lehetett sérült csomagolású is, csak azt már nem írod.

Nyilván ésszel él az ember, csak ez általában úgy működik, hogy a romlásnak komoly jelei is vannak.

Nem úgy megy, hogy a kis gonosz étel alattomban megtéveszt, jónak tetteti magát.

Nyershús lehet veszélyes a húsbaktérium miatt, de a tartósított dolgokat telenyomják nitrites pácsó és egyebekkel, ami nagyobb mennyiségben az embernek sem tesz jót, csak másképp.

jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
08:58-ra vonatkozik az előző.
jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!