Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megettem egy védőgázas csomago...

Megettem egy védőgázas csomagolásban lévő hot-dogot (Lidl). Mai lejárati dátum szerepelt rajta (01.10.) . Ma ugye még jó volt és nem lesz bajom abból, hogy megettem?

Figyelt kérdés
Az interneten a reggeli rohanásban nem találtam erről semmit (hihetetlen). Megyek melózni.
jan. 10. 06:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a megnyugtató válaszát. :) Köszönöm, hogy segítőkészek vagytok itt a gyakorin.
jan. 10. 09:54
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Jaja, mindig orul az ember a szazezredik kamukerdesnek.
jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
... ha esetleg megse lenne kamu, keress pszichiatert aki kezeli a hipochondiadat, paranoiadat es szorongasaidat.
jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

9 "Ami lehetett sérült csomagolású is, csak azt már nem írod."


Miért írnám? Szemrevételezésre nem tünt sérültnek.


Gondolom nálad minden vásárláskor van kis pumpa, meg müszer, és nyomáspróbázod a védögázas termékeket. Ja nem.

jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy szagold meg, hogyha büdös, nyilván nem eszed meg. Ha nem büdös akkor igen.
jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%

Hogy van az, hogy a többségnek nem evés előtt, hanem evés után jut eszébe megkérdezni, hogy jó-e még az étel?

Minek kérdezni, amikor már megetted?

Nem is értem...

jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
16 mert gyerekkorában megszokta, hogy ilyen infantilis módon hívja fel magára a szülei figyelmét.
jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Na fussatok neki mégegyszer a szövegnek! Hajrá hajrá, tessék elolvasni mégegyszer az egészet.
jan. 11. 21:19
 19/21 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Nem írsz semmi ezzel kapcsolatban.


Annyit írtál, magadba tömted a hot-dogot anélkül, hogy megnézted volna a lejáratot, majd utólag rájöttél, hogy meg kéne nézni, majd elkezdtél keresgéni a neten.


Akárhonnan olvasom te csináltál marhaságot (inkább vihart a biliben), nem mi.

jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem, még a hot dog mikrózása közben mentem fel a netre,de aztán három percen keresztül semmit sem találtam.
jan. 12. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!