Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Táplálékkiegészítőknek van...

Táplálékkiegészítőknek van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Szóval hallok ilyen véleményt, olyan véleményt. Én azzal értek egyet, amit orvosok mondtak nekem, hogy teljesen felesleges, sőt egyenesen káros tud lenni. Egyrészt ki tudja, hogy valójában mi van benne, másrészt a legtöbb az túlárazott fűszerek és növények keveréke. Fehérjék esetében aminek talán lehet értelme, ha az ember nem képes normálisan táplálkozni, is kérdéses hogy valójában mit tartalmaz a csomag. Az endokrinológusom azt mondta, hogy felejtsem el ezeket, mert szteroidokat és oltári káros dolgokat tesznek bele, 30 éves kondisok olyan máj és veseproblémákkal és értékekkel jönnek hozzá, mintha 90 évesek lennének.



Ehhez képest vannak ezek a tiktokos kondis influencerek akik tápkiegeket árulnak. Fehérjebuilder és társai, akik shillelik ezt a sok vackot. Például egy kommentben kérdezték tőle, talán hogy a biosterol jó e vagy valami ilyesmi. Nos én rákerestem, megnéztem az összetevőket, ami az ő oldalukon természetesen csak latinul, nagyon tudományosan volt kiírva, másik oldalon viszont ott a magyar fordítás, és az ég világon semmi más nincs benne, mint paprika és néhány más fűszer, de majd ez helyettesíti a szteroidokat.



Én nem értek itt a biokémiához eléggé, és nem látom át, hogy pár fűszer összekeverve egy bogyóba hogyan csinál bármit, vagy tényleg az ég világon semmi értelme nincs, azon kívül hogy tömöd a zsebét ezeknek a cégeknek, miközben a piacon tized annyiért 20x annyi paprikát meg mit tudom én mit megvehetnél abból a pénzből?


jan. 12. 13:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sokan nem is gondolnák, hogy milyen hatalmas mennyiségű táplálékkiegészítő terméket helyeztek forgalomba 2004 és 2022 között magyarországon? Van egy excel listám, amit végigtekerni is teljesítmény, nemhogy végignézni. Az ember nem is sejtené, hogy mennyi termék van? Egyszerűen hihetetlen, lehet tippelni🤔😁
jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!