Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Véletlenül tárva nyitva...

Véletlenül tárva nyitva maradt a mélyhűtő. Dobgatom ki a kaját?

Figyelt kérdés
Kb. 4 órán át volt így.
jan. 28. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én nem dobnám ki, de ellenőrizném, hogy mennyire olvadt ki a tartalma.

Esetleg 1-2 napon belül elkezdeném felhasználni a benne lévő dolgokat, amik kicsit elkezdtek olvadozni.

jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Persze.
jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire volt nyitva, illetve kiolvadtak-e a tárolt anyagok?
jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Buta vagyok! Előbb kellett volna vizsgálódnom, és csak utána érdeklődni. Illetve utóbbi felesleges is lett volna.

4 doboz főtt ételt akkor tettem be, az után maradt nyitva. Teljesen nyitva volt, nem résnyire.

Stóval ezek a dobozok még le sem fagytak. A többi meg kőkemény.

A kamrában kb. 14-16 fok lehet.

Szóval semmi baj nem történt.

jan. 29. 06:35
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
#4: Mázlid van. Nekem egy napig maradt nyitva a fagyóm, kiolvadt minden, az augusztusi kánikulában főzhettem-süthettem reggeltől estig, hogy felhasználjam az összes cuccot :-/
jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű semmi baja a hideg nem száll felfelé.Esetleg pár fokot mént fentebb a fagyasztó hőmérséklete.
jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Tegyél egy pici edenybe vizet, fagyaszd le és tegyel a tetejere egy penzermet. Legkozelebbe csak megnezed hogy a penzerme lesullyedt e vagy sem. Es ez akkor is bevalik amikor nem vagy othon es nem tudod hogy pl volt egy aramszunet es kiolvadt meg visszafagyott
jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!