Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó még ez a búzadara?

Szerintetek jó még ez a búzadara?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha picike rovarok lennének benne. Kb 1 hónapja lett felbontva, saját csomagolásában tároltam. Próbáltam készíteni pár képet, amiken látszódik nagyjából a dara:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


febr. 2. 11:29
A kérdező szavazást indított:
Nincs semmi baja
Dobd ki
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Tedd be 105°-os sütőbe 20 percre, az kiöl minden élőlényt, ha erre vagy finnyás. Egyébként nézheted úgy is, hogy a kis rovarok is alapvetően a darából lettek....
febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka.
febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez zsizsikes, kuka és nézz át minden más zacskós, tasakos élelmiszert mert bármiben lehetnek.
febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a fekete mi? Az a zsizsik?

Mert ha csak egy van, kivehető

febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj inkább dobd ki pár száz forintért vegyél másikat.
febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, vettem másikat.

Viszont idegesítő, mert ritkán használom, és belemegy a zsizsik

hiába teszem zár hat tó dobozba, ugyanúgy. Ti hogyan tároljátok az ilyesmiket?

febr. 2. 13:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint zárható műanyag tejfölös dobozban tartom, lekopogom, eddig nem költözött bele semmi, vagy csak nem vettem észre.
febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Befőttes üvegben szoktam tárolni.
febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a fagyasztóban tárolom a ritkán használt élelmiszereket. Mák, kókuszreszelék, búzadara, zabpehely....
febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Értem.

Viszont a fagyasztásnál biztosan nem lesz zsizsikes, míg ha alapból "szennyezett" akkor a dobozban/befőttesüvegben is kikelnek.

Csak nekem nincs annyi hely a fagyasztóban, hogy a lisztféléket is beletegyem, így valami alternatív megoldás kell.

febr. 2. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!