Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki egyedül él! Mennyit...

Aki egyedül él! Mennyit költesz egy hónapban élelmiszerre?

Figyelt kérdés
Kérlek írd meg menüt szoktál-e enni vagy pizzát meg hasonlót rendelni, van-e állattartásod, konyhakerted, vagy szoktál kapni családtól élelmiszert...
febr. 6. 05:53
1 2
 1/11 Kitana. ***** válasza:
97%

Tegnap is volt ilyen kérdés, ott is leírtam, hogy 60-70 körül egy hónapban. Boltban veszek mindent, nem kapok semmit, maximum ritkán fagyasztott gyümölcsöt anyukámtól. Néha rendelek egy pizzát, nem gyakran, mondjuk kéthetente egyszer talán.

Viszont nem eszek sok húst, meg reggelizni se nagyon szoktam, szóval a napi egy főétkezésen kívül sokat nem eszem, esetleg bekapok egy szelet kenyeret vagy csinálok egy rántottát 3-4 tojásból vagy ilyesmi ha megéhezem, nem egy központi téma nálam a kaja, annak örülnék a legjobban, ha le lehetne tudni az egészet valami tablettával aztán annyi.

febr. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam tegnap az oldalon, nem láttam. Viszont akkor ránézek arra a kérdésre is. Ja, köszi a válaszod. :)
febr. 6. 06:31
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem élek egyedül nyártól, de k.b. külön kasszán vagyunk és ugyanúgy jön ki. 65-E körül alakul az összeg. Havonta talán egyszer rendelünk pizzát vagy inkább minden második hónapban, illetve megelégszek a bolti mirelittel havonta kétszer. Munkahelyre kétszer rendelek. 22-ben rendeltem sűrűn a munkahelyre minden héten, de a tavalyi árak ellehetetlenítették számomra. Nincs állatom, nagyon kevés húsfélét eszek, k.b. egészségtudatos étkezésem van, nyáron lefogytam új étrenddel.


35/F

febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Általában főzök inkább magamnak 2-3 napra így olcsóbb.Néha rendelek pizzát vagy veszek egy gyrost.Nem szoktam konkrétan összeszámolni mert például boltban nem csak élelmiszert veszek.Ha tippelnem kellene 100 ezer fölött valamivel.
febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

80 korul. Heti szinten sutok sutemenyt az megdobja. Meg sokszor fozok tul sokat es azt elajandekozom. De amugy kisetku lany vagyok. Havi max 2-3szor eszem vendeglstoegysegben annak az ara plusz kb egy tizes


Fiu tesom 60at kolt es iszonyat szukos neki. Van amikor peksutit reggelizik, konzervet ebedel es vacsorara is valami peksutit. Szoval az annyira nem jo elet

febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Csak hétköznap egyedül, de keveset. Heti pár ezres
febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
8%

Egyedül élek úgy kb 300000 ft megy kajára havonta

írd meg menüt szoktál-e enni vagy pizzát meg hasonlót rendelni-ilyent nem eszek bocs

van-e állattartásod-minek lenne???

konyhakerted- persze van

vagy szoktál kapni családtól élelmiszert.. amit én szeretek ők nem tudnák megvenni.

febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Mostanában már 90-100 alatt nehezen jövök ki. Ebben benne van az is, hogy otthon kávézok, nassolok, meg üdítőket is szoktam venni. Mindenféle kuponos appot használok a boltokban, de még így is elmegy ennyi, pedig nem eszek sokat. Nyilván ha borsőfőzeléken és spenóton élnék, lejjebb lehetne vinni az összeget. De én szeretek változatosan, jókat enni, a húsokat, felvágottakat is szeretem.
febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a szörpöket és a teákat nem számoltam bele. Havi szinten általában 10 szörpünk van.


35/F

febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!