Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyibe kerül 2024-ben egy...

Mennyibe kerül 2024-ben egy felnőtt ember havi étkezése?

Figyelt kérdés

febr. 5. 15:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Én 65-E körül számoltam. Nagyjából vékonyként egészségtudatos és rostdús étkezésem van, illetve sok sajtot eszek.


35/F

febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

ERösen függ az adott felnöttöl, van, akinek 60-70 ezer böven elég, meg van, akinek 400-500 ezer sem elég.

Nekem állatmentesen (allergia miatt) havi 60 ezerböl böven megvagyok, a húgomnak meg minden nap fél diszó jellegü étkezéssel, kevés zöldségfélével a havi 300 ezer is alig elég.

Mindketten alacsony (155 cm) nök vagyunk, én 50 kiló, ö meg 130...

febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, igen, a hús! 1-es vagyok, kevés húsfélét eszek. Ellenben sok sajtot és sok zöldséget. (A sajtot mondtam.) De nem nagy adagokat.
febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Marhára kíváncsi lennék, más hogy oldja meg ilyen kevés pénzből. Mi ketten vagyunk, 2-3 napra vásárlás az aldiban simán 15-20ezer...
febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nincs üdítö, csipsz meg egyéb szemét, nincs félkész kaja, nincs rendelés.
febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem havi kb 60-65, ugye a reggeli kenyér plusz valamilyen felvágott, szalámi, hozzá és már az is elég sokba van, plusz ebéd vacsora , tehát elég sok pénz elmegy
febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%

Ez attól függ mennyit eszel? Minden nap szeretnél e főtt kaját enni? Otthon főzől vagy rendelsz?

Mi párommal heti 20körül költünk a pennyben és megvagyunk +1-2 kiló kenyér egy héten

febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
74%
Én egyedül vagyok 55 kg 165 cm nő es siman 150 ezer elmegy kajára nem értem 60-70 ezerből hogyan lehet élni? Jó a legtöbb kajám húsból áll na de szerintem egy főzni való is 4-5 ezerbe kerül
febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

Én havonta 100/150€költök egymagamra. 157cm-53,6kg.

Iszonyat vallogatos vagyok, es iszonyat sokmindentol (olajosabb es zsirossab kajaktol folyton hanyingerem van)+ sok fontosabb zöldséget se eszek meg és sok gyümölcsel igy vagyok... (répa, gomba, eper, patlizsán stb..)

A húsokból marhát nem eszek, mert nem tetszik az íze, halat iszonyat ritkán eszek, de abból is a konzervosat.. sok csokit eszek és fagyit, de szerencsére még nem látszik meg rajtam.

Sportolok is (nem sport szerűen) de az egészséges kajálást nem vagyok képes betartani 1-2 hét után... + pajzsmirigyes vagyok, vigyáznom kell mit eszek és hogy mennyit+ a sportra is jobban oda kellene figyelnem.

Bocsánat azért, mert nem csak a kérdésre válaszoltam, de volt kedvem még sztoryzni magamrol..

20l

febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%

Hát, csak egy nem nagyzolós reggeli pl 2-3 zsemle + egy csomag olcsó felvágott kb 5-600 Ft. Az 25-30 Ft/hó és zöldség vagy sajt akkor nem is volt a reggeliben. Persze, persze, már itt nekem lehet esni, hogy ez pazarlás, lehet ezt olcsóbban is, de nem igazán reális.

Maradjunk annyiban, hogy rendelgetés és üdítők nélkül, ha az ember nem paprikás krumplin él, és nem maga süti még a kenyeret is, akkor 60-70 ezernél kevesebben nem áll meg, és a 100e Ft se a delfinből főzzük a halászlevet vagy a napi szintű rendelgetés.

febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!