Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fit and fine Trattoria étterem...

Fit and fine Trattoria étterem (Debrecen) mennyire valós?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokat szoktam Debrecenben a Fit and Fine Trattoria nevű étteremből, éd azon gondolkoztam hogy például hogy az istenbe tudnak csinálni Hamburger+krumplit 542 kalóriával? Nagyon elnagyzolt számnak tűnik...


Valaki tud esetleg segíteni?



febr. 7. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát messze lakom, tapasztalatom nincs, de rákerestem.


Az elég gyanús, hogy vendég által készített fotót tányérokról nem találtam.

A tippem az, hogy picike adagokat kapsz, 3 szál krumplit, meg miliméteres húspogácsát.


A hivatalos fotók meg mint tudjuk szépen el vannak rendezve meg utólag ki vannak kozmetikázva, de a legtöbb helyen kedd délután nem azt kapod amit a weboldalra kiposztolnak.

febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy amikor meg én rendelek egész normális adagokat kapok! Az édesburgonya hasáb simán tűnik annyinak, mint amennyit én szoktam csinálni kb. két közepes édesburgonyából (360g). A hamburgerük elviekben egy teljes kiőrlésű buciból áll, egy csirkemell húspogácsa (szerintem nagyj. 10-15 dkg), zöldség és hamburgerszósz.


Na ugye tudom hogy Hamburgerszószból lehet ilyen 50 kal/100g-set is venni, tehát ha ezt el is hagyom akkor is marad:


-Nagyjából 310 kalória a hasábra(nem számolva az oluvaolajat amit használnak hozzá)

-Ha feltesszük hogy egy buci kb 80g, akkor vagy 240 kalória a bucihoz

-180-230 kalória a csirkemellre


Tehát ha nagyon kedvesek vagyunk, még akkor is 700 kalória.


A hamburgerszószról még annyit tudok (mert e-mailben felkerestem őket) hogy maguk keverik ki, és cukormentesen csinálják, valamint a hasábjaikat légkeveréses sütőben csinálják olívaolajjal. Meg ugyebár mondták, hogy a hamburgerbucijaik teljes kiőrlésűek

febr. 7. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valami fifika csak lesz itt, pl papíron bizonyos részeket nem számolják bele, hogy megvedd.


Azt mondjuk tudtad, hogy hivatalos definítció szerint a hamburger az csak a húspogácsa? Ha azt írták az oldalra, hogy hamburger+krumpli, lehet a többit "elfelejtették" beleszámolni.


Ez tipikusan az a marketing trükk, amit be szoktak játszani élelmiszeriparban.


Nem megtévesztés jogilag, de az emberek mégis bedõlnek nekik.

febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a valószínűsége hogy a kóla nincs benne mert kivitelezhetetlen.
febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!