Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Honnan lehet a legfinomabb...

Honnan lehet a legfinomabb pizzát rendelni Debrecenben?

Figyelt kérdés

Általában én szoktam sütni-főzni összejövetelekre, de most túl sok munkám van, és holnap este átjön pár ismerősöm. Honnan lehet a legjobb pizzát rendelni?


Az ár nem számít, a létező legjobb/legfinomabb kell 😊



jan. 14. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
HappyHOT, hatalmas választék van, és nagyon finomak a pizzák.
jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ízre és minőségre is jók a pizzáik?

Csak azért kérdezem, mert egyszer a Pizza Via-ából rendeltem, ahol a beülős éttermi pizzáik isteniek (szerintem a legjobb a városban a Tar pizzával fej-fej mellett), de egyszer rendeltem tőlük otthonra, és borzalmas volt, rosszul is lettem tőle


A sonkának volt egy állott, büdös szaga, meg volt égetve a tészta, stb.


A Salt & Peppert és a Manna-át szeretem még, de valami újat akarok most kipróbálni 😁

jan. 14. 16:29
 3/5 A kérdező kommentje:
(Bocsi a beszámolóért a negatív tapasztalatokról máshonnan: Kipróbálom, mert egy kollégám is említette már őket)
jan. 14. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
HappyHOT + 1 szavazat
jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Tutira beleturháznak úgyis.
jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!