Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Találtál érdekes dolgot az...

HunLo kérdése:

Találtál érdekes dolgot az ételedben,italodban és ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés

#történet #érdekes #dolog #Ételek,Italok #Találálás
febr. 11. 14:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én egyszer vettem egy energiaitalt (Hell energy) ,amiben műanyag darabkákat találtam.
febr. 11. 14:35
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Én régen a sulis menzán az almás sütimben egy fél pókot, a rizses húsban kukacot, de azóta nem nagyon akadtam bele hasonlókba szerencsére. Az itthon elkészített dolgokban néha hajszál, max ennyi. Amit vettem, vagy étteremben ettem, minden okés volt (vagy csak nem vettem észre)
febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Étteremben történt, savanyú uborkában belepréselődve egy darabka raschel hálót, valami rántott kajában kis darabka folpackot. Somlóiban kb 40 centis hajszálat. Persze nem egyszerre történt.
febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Üveg sörben egy fésűt.
febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Sörben krumplihéjat. Tejben nem tudom mitt. Sertéstokányban csirkecsontott.
febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Cigi csikket ilyen tömeggyártott pizzás kifliben még amikor középiskolába jártam.. (Mármint magában a tésztába volt belegyúrva)
febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer a mikrós popcornban, ( méghozzá a leghíresebb M kezdőbetűs márka) egy elszenesedett poloskát
febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Senior Séf ***** válasza:
64%
Üveges sörben egeret.
febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Peksegböl vett magos kiflibe haraptam es letört a fogam megijedtem kiköptem a darabot es szög volt. Becsben törtent a Ströck nevu peksegnel akkora balhet csinalt apam (egyetem miatt voltunk anno ott hogy megnezzük tanuljak e ott a jogi karon)


Visszavittük. Akartak adni egy uj kiflit :-D


Apam viszont olyan balhet csinalt hogy az ügy vége az lett hogy kifizettek a fogaszati költseget es kaptam 4000 euro "schmerzensgeldet" :-D


Igen, igaz a helyi ujsagokban is volt rola cikk. Magyar lany kitörte a fogat a ströck kifliben szög volt

febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Konzerv kukoricában egy kis darab nyers húst.
febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!