Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb cukorment...

Melyik a legfinomabb cukormentes csokoládé, amit sima sarki boltban is lehet kapni?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőm, aki cukros, tett nekem egy hatalmas szívességet. Ezt csak most tudtam meg, ezért holnap reggel vinnék neki valami finomságot, amit nyugodtan megehet, így sajnos nem lesz időm elmenni egy speciálisan ilyen édességeket árusító üzletbe
febr. 18. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aldiban a choceur márka. Van tej, mogyoros es et. Nekem a mogyoros a kedvencem. Messze a legfinomabb cukormentes csoki. Es nem is olyan draga mint ami a specko boltokban van.


Van lidl sajat markas cukormentes vonal is. Az is eleg jo

febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Canderel
febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Én (szinten cukros) inkább minimum 75%-os csokit vennék, ha már édesség. Étkezés után 1-2 kockát nyugodtan elfogyaszthat. A diabetikus ételek sokszor rosszabb eredményt produkálnak, mert pl., kehet hozzáadott cukor nincs benne, de gyorsan felszívódó szénhidrátból többet tartalmaz, mint a magas kakaóvaj tartalmú csoki. Tejcsoki meg egyikből sem jó.
febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!