Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kb hány kalóriát tartalmaz...

Kb hány kalóriát tartalmaz egy caramellás latte?(cukormentes)

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

hány ml? illetve mennyi belőle tej? 100 ml tej nagyjából 63kcal

a kávé általában 0

a karamell öntet nem hiszem, hogy 50-nél több, de ez is attól függ, mennyi van rajta

összességében, ha 500 ml-es is, nem valószínű, hogy 300-nál több

200-250 körül lehet, ha 500 ml

2022. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló igazat ír, mert azért na, így több dologtól is függ. Meg aztán sok növényi tejben kevesebb a kalória, mint a tehéntejben, viszont a tehéntejben is az 1,5%-osban kevesebb a kalória, mint a 3,5%-osban. Szóval nem mindegy, hogy még is milyen tejjel lett készítve.


De amúgy pl. Starbucksban van "Caramel Brulée Latte", és oda 410 kalóriát írnak a weboldalon. De aztán nyilván azon van habtejszín is például. Szóval attól még, hogy cukormentes latte, lehet benne cukormentes növényi tej, cukormentes tejszínhab, cukormentes öntet is, de attól még, hogy cukormentes, attól még abban is van kalória. Így nem lehet tudni, kellenének még a részletek, mert nem tudjuk, hogy pontosan a karamellás latte mit takar nálad.

2022. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy 4dl es kávéról van szó
2022. okt. 14. 06:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én készítem hanem kávézóban vettem(nem starbucksban) szóval nem tudom leírni hogy miből mennyi van benne pontosan
2022. okt. 14. 06:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 300-350 kalóriánál nem valószínű, hogy sokkal több lenne.
2022. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!