Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Részegen mi volt a legfurcsább...

Részegen mi volt a legfurcsább ételkombináció amit kipróbáltatok ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hétvégén berúgtatok és este megéheztetek, kinyitottátok a hűtőt, milyen ételkombinációkat sikerült fogyasztani ?

febr. 28. 20:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Én egyszer a krumplis tésztára reszeltem sajtot és raktam rá tejfölt is . Azóta is így fogyasztom, mondjuk sajt nélkül .

De olyan is volt, hogy hidegen ettem a sertéspörköltet rántotthússal :)

febr. 28. 20:15
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Borba, sörbe mártogattam a rágcsálnivalókat😄
febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mangó lemezes sóval és lemezes csilivel megszórva.

Nagyon finom, kihozza az ízét.

febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ahhoz reszegnek lennem. En olyankor altalaban elalszom :-D


Különben pedig virsli lekvarral, szalamis kalacs, lekvar sajt virsli piritos, reszelt etcsoki a chilliere mondjuk ez a hivatalos recept de minkdenki fujozott körülöttem, cornflakes gumicukorral a tejben

febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy négyes is írja, a meglepő élelmiszer kombinációkat józanul is ki lehet próbálni, és ki is próbálják, azokat nem lehet a részegséggel közvetlenül összefüggésbe hozni.


Bár, ha valaki zsír helyett vazelinnal keni meg a kenyeret, és meg is eszi azt, vagy a hányásból kieszi a répát, és a hasonló cselekedetek kérdéseket vethetnek fel, pl biztos, hogy csak a részegség "motiválta"?

febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát főztünk halászlevet részegen.Kezdésnek kibontottuk a paradicsomos halkonzervet.
febr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fahéjas sültkrumpli. Amúgy nem volt rossz.
febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem extra, de elmesélem. Na én részegen hazamentem és körömpörkölt szaftját akartam tumkolni. Be is tettem melegíteni a nem működő mikróba, széjjellocsoltam a zsírt benne.


A másik sztorim, rosszul lettem a pálinkától mert nem ettem.

A barátnőm hozott nekem rizi-bizit, meg rántotthúst. Mivel nem ettem szénhidrátot sem panírozott dolgokat visszaköptem a tányérba. Nagyon mérges volt. 🤣

febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt kolléga hazament és megette a macskakonzervet. Le volt esve róla a címke. A BV-ben aztán nyávogtak neki🤣
febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9#

"Rokon történet", alkohol nélkül.

Jó régen történt, volt egy ismerősöm, aki takarmányboltban dolgozott, és a sok között volt egy zsákos kutyatáp, amiből ő elropogtatott rgy-egy darabot.

Nem volt részeg, szenilis sem, állította, "olyan mint a keksz"

Nem kóstólgatta végig a választékot, abból az egyből viszont rendszeresen evett.

Ausztráliában a Huds and Toke nevű cég olyan embereket foglalkoztat, akik a kutyák és macskák ennivalóját tesztelik.

A tesztelés része a termékek megkóstolása is.

Véleményem szerint ez is marketing figás "mi olyan macskaeledeleket gyártunk, amit akár meg is lehet enni", a kutyák, macskák ízlése ugysnis nem feltétlenül esik egybe az ember ízlésvilágával, pl sok kutya szeret ürülékben meghempergőzni, megenni azt.

febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!