Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen nem szokványos ételkomb...

Milyen nem szokványos ételkombinációkat szerettek, amit mások furcsának találnának?

Figyelt kérdés

Én szeretek a levesbe rizst rakni. Nemcsak a paradicsomlevesbe, de bármilyen levesbe. Gombalevessel isteni!

Krumplipürét rendszeresen tartármártással eszem, mert nagyon finom, krémes lesz tőle.

A zacskós levest nem levesként szoktam enni, hanem kiöntöm a víz 90%-át, és rakok bele egy jó nagy adag tejfölt. Volt, hogy tojást és fokhagymaport raktam bele, de az annyira nem jött be, a tejfölös verzió viszont nagy kedvencem!


2018. szept. 22. 16:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%

melegszendvics ketchuppal és kakaóval


családom furcsállja, szerintem normális

2018. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Ezerszer volt már a kérdés.

Csinálj valami hasznosat inkább, ha unatkozol.

2018. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

A tieid nekem teljesen szokványosak :D Tartármártást nem eszem, de teljesen normálisan hangzik. Az utolsó a tésztás levessel ment, nem tudom, te mennyire általánosan gondoltad.


Nem egyéni, mert sokan isszák így, de azért az átlagembernek tuti meglepő a tojásos-vajas kávém (ha a rendes, friss tejszín gyakori opció lenne, akkor nem játszana, de így...).

Mustáros bármi, az édességeket kivéve, persze. Biztos van még, amire semmiképpen nem teszek, de most nem jut eszembe ilyen (illetve talán a tojáspörkölt...), kevés nem édes dolgot ront el a mustár :) Vagy az ecet :)


Tojás bármivel, de szó szerint. Bár tekintve a tojásos ételek tág körét, lehet, hogy ebben semmi nincs... De én egyszerűen belerakom egy tojásba a cuccot és megsütöm. Néha 1-2 más elem is kell bele, de sokszor nem. Ami zöldség, sajt, gomba, főtt gabona vagy gabonaliszt, olajos mag, az belemehet a rántottának induló ételbe. Legfeljebb palacsinta lesz belőle. A gabona vagy olajos mag fajtájától függően sokszor mehet mellé gyümölcs is. A rizses rántottát mindig szójaszósszal eszem. Ezek simák, de többükkel sosem találkoztam, amíg ihletet nem kaptam s nem csináltam.

2018. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1: Kakaót úgy értve, hogy a melegszendvicsre szórod rá a kakaót? :O Tényleg furcsa, de ha te így szereted, akkor egészségedre! :D

2: Bocsánat, én nem szoktam egész nap az oldalon lógni.

2018. szept. 22. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőm kakaóoorral eszi a káposztás tésztát.
2018. szept. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A chilibe tegyél egy-két kocka sötét csokit vagy kakaóport, meglepöen illik hozzá. (Mellesleg az eredeti területeken a csoki/kakaó nem édesség, és ott használják chilibe is)
2018. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

A tejfölös/főzőtejszínes ételekhez savanyúságot eszek.


Pl. rakott dolgok (krumpli, káposzta, brokkoli, karfiol stb.).

2018. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Lekváros kenyér, vékony szelet trappista sajttal.
2018. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Négysajtos pizza ananásszal vagy m&mel

Nutella chipssel

2018. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a párom imádjuk a Nutellás melegszendvicset.

Bár ettem már répát csokipudinggal, porcukorral a szalonnás túróscsuszát stb.

2018. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!