Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van,hogy valaki nem...

Miért van,hogy valaki nem bírja a zabkását?

Figyelt kérdés
márc. 5. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Isten útjai kifürkészhetetlenek.
márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért, amiért te nem szereted a rántott agyvelőt. Ösztönös undor.
márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%
lehet az állaga miatt mondjuk én sem vagyok oda érte xd
márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem minden ember egyforma.Egyébként emésztése nem bírja vagy a kinézetét?
márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem bírom. Egyszerűen felesleges. Úgyis csak a feltétnek van íze. Az állaga pedig minden formában, bárhogy elkészítve taszít. Íze meg nincs. Minek egyek olyan dolgot aminek nincs íze
márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Ha a nyomra, belei nem bírják, akkor valószínűleg túl sokat evett belőle. Vagy valamiért nem tudja jól megemészteni. Eléggé laktató. Sokan panaszkodnak, hogy nehéz megemészteni.

Nekem semmi gondot nem okoz, én olyan laktatónak sem érzem, mint amit mások mondanak. Sőt, viszonylag hamar éhes leszek utána. Az igaz, hogy nem eszem belőle sokat, mert gyorsan eltelít. De engem csak rövid időre.

márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ízre vagy a gyomra nem bírja?

Én nagyon szeretem a zabkását, szerintem önmagában (cukor nélkül, vízzel főzve) is finom íze van, de őszintén szólva teljesen meg tudom érteni, ha valaki nem szereti. Az állaga elég fura. :D

Ha meg a gyomra nem bírja valakinek, az talán azért lehet, mert nincs hozzászokva a szervezete a magas rosttartalmú kajákhoz.

márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Mostanában én de bírom megenni, pedig volt időszak, hogy mindig azt reggeliztem. Van ilyen.
márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy időben nagyon rákattantam, napi szinten ettem, százféle ízben, aztán egyszercsak megundorodtam tőle. Az állagát annyira nem szeretem, meg maga a meleg tejes dolgok valahogy nem az eseteim amúgy sem.
márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
A legtöbb ember valójában zab-érzékeny. Persze fancy a zab, király, csak éppen rengetegen nem tudják megemészteni, csak eszik, mert xyz influenszer is ;)
márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!