Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ár értékben melyik fehérjepor...

Ár értékben melyik fehérjepor éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

márc. 12. 21:49
 1/6 anonim válasza:
65%
Ár értékben a csirkemell éri meg, tojás, tej, mogyorovaj.
márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én true wheyt szoktam venni a gymbeam-tol.


Azert megnézném hogy oldja meg az 1-es legolcsóbban úgy ahogy írta...

márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Legtobb feherje kg-ja 10000ft ami kb 770g feherje ebbol kb 5kg csirke mell kijön amibe 1125g feherje van asszem olcsobb tojassal meginkabb

Meg valamint jobb tapanyagnak szamitom plusz nincs benne felesleges cukor tartosito stb szar hust 1 shakel bevisszel 20-30g feherjet most 100-150g hust nem tudunk megenni 1 nap picit tobbet?

márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjepor 7500 ft (myprotein, 1kg, amikor havi 2 napig 40 szazalek kedvezmeny van rá), 1kgban 750 gramm fehérje, 0 antuoxidáns, 0 vitamin, 0 ásványi anyag

2 kg csirkemell 3200 ft és 450 gr fehérje, vas, b2, b3, b5, b6, b12 vitamin, magnézium, foszfor, szelén, cink


1 kg száraz lencse 900 ft 250 gr fehérje, 107 gramm rost, omega 3, réz vas magnézium mangan foszfor folsav b1-b6 vitamin


1 kg pisztráng 270 gr fehérje 2900 ft. Omega 3, b1-b6, b12 vitamin, réz vas magnézium szelén cink


A fehérjepor nulla mikrotápanyaggal 7500ft/kg és 750 gr fehérje

A változatos étkezés 7000ft rnegeteg makrotápanyaggal és 970 gramm fehérjével.


És akkor nem beszéltünk a babról, tengeri herkentyűkről, más halakról, tofuról, olajos magokról, + túró, ricotta, sonka, sovány sajtok, tej, joghurt, kefir, pulyka, csirkecomb, kacsa, más halak pl harcsa, mák, szójabab, tahini stb


Ami legjobban megéri árra és értékre is az a változatos étkezés.

márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Így igaz. És most napi 1 shake-el nem mentek annyira sokra de kozbe lehet sirni inflaciohoz meg minden hogy nincs penz. Megfelelo kaloriat vigyetek be edzetek kemenyen vitaminok es alvas amik a legfontossabak izom epiteshez feherje szalkasitaskor lesz fontos de akkor eleve kevesebbet kell enni szoval annyi feherjet annyi husból simán ossze szedsz
márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KissFranci válasza:
Nekem évek óta a BodySelect a kedvencem, tök jó áron van és nagyon hatásos. Nem mellesleg szerintem a legfinomabb ízekkel rendelkezik a piacon.
ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!