Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fehérjeport szereted a...

Melyik fehérjeport szereted a legjobban? Melyik jó és megbizható?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Remélem te a fehérjeporra nem csodaszerként tekintesz. Tudod, étrend nélkül sz*rnak se való. (azért mondom csak, mert úgy tűnik te csak az íze miatt iszod).

Én edzés után használom, hogy minél gyorsabb felszívódású fehérjéhez jussak.

2013. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a kedvenceim (ízre is és hatásra is):

Scitec 100% Whey Protein (kék): csoki, vanília

Scitec 100% Whey Protein Professional: cappuccino, karamel, vanília-erdei gyümölcs


De ár/érték arányban a Full Force Simple Whey sem rossz (abból csak a csokisat próbáltam).


Nekem a BioTech USA ízvilága nem jött be (Nitro Pure Whey Gold, étcsokoládé, vanília), de minőségre nem rosszabb.

2013. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pharma First Whey best csokis-mogyorós
2013. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm h válaszoltatok! azért érdeklődöm utána mert nem mindig sikerül húsokból bevinni a szükséges fehérje mennyiséget, ja és fogyókúrázom, kb 10-15 de akár 20kg-t is le akarok adni!
2013. máj. 22. 18:46
 5/5 tap bela válasza:

MHN 100% whey protein, mely 3kg-os kivitelben, igen jó áron 12.300Ft.

100%-ban whey alapú, hozzáadott szénhidrátot nem tartalmaz, sőt felesleges adlékanyagokat sem.

2013. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!