Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet neten ehető rovaroka...

Álmi14 kérdése:

Hol lehet neten ehető rovarokat rendelni lehetőleg olcsón? Melyik a legjobb oldal erre?

Figyelt kérdés

márc. 16. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olcsón magyar oldalon szerintem sehol... Ezeket szerintem itthon csak drágán lehet venni, mivel ezeket a rovarokat nem lehet csak úgy összefogdosni a mezőn. Gondolom szigorú eü előírásoknak kell megfelelni, hogy emberi fogyasztás céljából árusítható legyen, viszont étkezési célra történő rovartenyésztéssel nem sok európai cég foglalkozik, így elég monopol helyzetben lehetnek, ezért megkérhetik az árát (+ a szállítás költségét is a vevőre terheli nyilván a forgalmazó).

Én egy külföldi érdekességeket árusító boltban vettem borsos sáskát, de nem volt nagy élmény, mintha tömény borsot rágcsáltam volna :)

Egyébként ilyesmi volt, ez a márka, csak más íz (a leírás alapján Franciaországból származik ez is):

[link]

márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A napokban ettem proteinnel dúsított, élőflórás zabkorpát.

Natúr verziót szerettem volna, de nem figyeltem eléggé, későn tűnt fel, hogy némelyik apró szemcse mozog...

Bajom nem lett tőle, olcsó bogárnak valami haszonlót tudok ajánlani.

Az ínyencfalatoknak megkérik az árát:

[link]

márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Gyere el hozzánk, és megeheted a pókokat a sarokból!

Oké, az nem rovar, de ízeltlábú!

márc. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik a hangya szezon.
márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Ehető rovarok nincsenek. A rovar nem étel.
márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mantis religiosa ***** válasza:
77%
#5! Te is ettél már, csak még nem tudsz róla. 😀
márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!