Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy kígyóuborkához mennyi...

Egy kígyóuborkához mennyi ecetet és sót rakjak salátába?

Figyelt kérdés

Cukor nem megy bele, úgy nem szeretem.

Csak ecet, fokhagyma, só.


márc. 19. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Csináld meg külön a levet és kóstolgasd, hogy neked hogy ízlik. Ha megfelel a szájízednek, akkor öntsd csak az uborkára.
márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

1-es


Nem tudom, hogy felétek milyen módon készítik az uborkasalátát, de akikkel eddog találkoztam, azok nem készítettek külön levét, mert az uborka sózás után éppen eleget ereszt.


Kérdező


Egy uborkához én először csak egy-két csipet sót raknék, meg a fokhagymát. Az ecet mennyisége attól függ, hogy mennyire szereted ecetesen és hány %-os az ecet.

márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
12%-os
márc. 19. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha cukrot nem teszel bele akkor csipet só amit hàrom újjal összefogsz és inkább citromlével vagy balzsamecettel készítsd.Fokhagyma max egy fél gerezd
márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
#2 Esküszöm nem értem ezt a mentalitást. Ha valaki máshogy csinál valamit, mint te, minek kell rögtön okoskodni?! Nem csak a te lehetőséged létezik a világon..
márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem okoskodásnak szántam, nem kell mindenben rosszindulatot feltételezni.


Én csak egy másik elkészítési módot vázoltam.

márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen elkészítettem egy csipet sóval és egy kiskanál almaecettel, 1 gerezd fokhagymával, finom lett. (:
márc. 19. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig csinálok hozzá levet, amit külön kóstolgatok.
márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!