Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Chocolate Habanero és Red...

Chocolate Habanero és Red Savina Habanero erős paprikákat lehet kapni tényleg bármilyen üzlet láncban és nem csak rendelni lehet?

Figyelt kérdés
Amikor legutobb megkóstoltam a Naga Viper sajnos azt csak szósz fórmájában tudtam. Akkor rá jöttem mennyire szeretem a nagyon csípős paprikákat, ételeket arra lennék kíváncsi, hogy ezeket az erősebb habanero fajtákat tényleg könnyebben meglehet e szerezni akár boltból is. Szószok is érdekelnek belőle de a paprika nyersen csípősebb, bár a Viperből egy teás kanálnyi szósz is elég volt ahhoz, hogy halál legyen tíz percig. Kettő percig bírtam tej nélkül. Mondjuk ahogy látom az kicsivel még mindig erősebb mint ezek a Habanero paprikák. Illetve ezeknek a vetőmagját is megakarom venni valami kertészeti láncból bár ültetni leginkább Dragons Breathot szeretnék majd.

márc. 24. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Habanerot Lidl-ben láttam már de szezonálisan ősszel, nem valószínű hogy a többi is árulja állandóan.

Inkább keress kissebb termelőt.

márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnézem akkor lidlben, de remélem nem csak a sima habanero chili lesz, hanem a két említett erősebb fajta is kapható.
márc. 24. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lehetne...?
márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek extrem csipő fajtåk 10 erősėgü igy nem hiszem hogy lehet lidlben kapni,rendelj magot és nevelj magadnak.
márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!