Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szódagép vásárlás előtt...

Szódagép vásárlás előtt állok. Melyiket vegyem? Megbízható, egyszerű működés és fontos, hogy erősség állítható legyen. Plusz patroncsere is megoldható legyen.

Figyelt kérdés
Van valakinek ebben tapasztalata? Olyan sokféle van a piacon. Sodastreamet mondják a legmegbízhatóbbnak, de még soha nem volt ilyenem, nem tudok dönteni. Szűrt/tisztított vízzel használnám.
márc. 24. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg nincs eltérés ha a végterméket nézzük max az egyéni benyomások, esetleg a gép tartóssága, élettartama. Én egyetlen eltérést tudok esetleg mivel én is sokat kutattam szódagép után mielőtt letettem a dologról mivel gazdaságtalan. Én csavarosat vennék nem az újabb pattintósat mert az állítólag engedi a savat szökni és amikor így is kevés literre elég egy patron ez nem mindegíy szerintem.
márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A gép tartóssága, élettartama éppen elég indok arra, hogy körültekintően vásároljon az ember, mert ezek a gépek nem olcsók. Pláne amit én néztem ki, AARKE márka. Szerintem nem túl gazdaságos, de nem tudok cipekedni ásványvízflakonokat betegség miatt, ráadásul majd visszaváltós is lesz.
márc. 27. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!