Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A lidl-ben kapható gluténmente...

A lidl-ben kapható gluténmentes édességek közül melyik a legfinomabb ami nem gluténérzékenynek is ízlik?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Hát, ha csoki is jó, akkor a táblás raffaello isteni.
ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A táblás rafaello tényleg egy álom :)


Amúgy a nem gluténérzékenyek többségének lehet különös a gm dolgok állaga, szóval nem feltétlen ízlik (nekünk sem minden, de mi nem ehetünk mást, így elfogadjuk).

A barátomnak pl egyáltalán nem, csak az, amit én sütök, de pl egy spagettihez már két tésztát kell kifőznöm, és sok "csomagolt" gm keksz sem jön be neki állagra.

ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a csokival vagy jégkrémmel tényleg nem lősz mellé, ott nincsen az, hogy pl "fűrészporos" a liszt (jártam így keksszel, ki is dobtam, olyan szr morzsálódós volt), hanem standard.
ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!