Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1 evőkanál főtt tarhonya és 1...

1 evőkanál főtt tarhonya és 1 evőkanál galuska hány-hány g?

Figyelt kérdés
Normál méretű evőkanálra gondolok. Nem púpozva kellene egy körülbelüli adat.

2018. márc. 15. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel sem az evökanalak nem szabványosak, sem a nem púpozva nem pontos, ezért még csak tippelni sem lehet. De egy evökanál akárminek nincs mérhetö kalóriája (kivéve a zsíradékokat)
2018. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 most nem azért, de azt a kérdést nem én írtam. Vádaskodás helyett inkább írnál értelmes választ. Remélem befejezted(;

#3 volt mérlegem, de elromlott pár napja...de látom neked sincs mérleged,mert akkor válaszoltál volna(; majd szólok, ha megyek a boltba,mert akkor neked is veszek

2018. márc. 15. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:

#4

3-as vagyok!

Van 3 mérlegem is, ne fáradj!

Csak nem ugrottam neki tarhonyát, meg nokedlit főzni a kedvedért!

Nagyon értelmes lehetsz, mit ne mondjak!:D

2018. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#5 annyit röhögtem rajtad xD

Nekiállsz a kérdésemnél papmogni,és még rám mondod,hogy ,,értelmes". Akkor fogadd a gratulációmat! Azt meg,hogy készíts nokedlit meg tarhonyát, nem kértem, vagy igen? Mert nem emlékszem rá. Ha nincsen segítő jellegű kommented,akkor minek jössz ide. ,,Imádom" az ilyen embereket:D (a továbbiakban NEM válaszolok,írjál akármit)

2018. márc. 15. 17:33
 6/7 A kérdező kommentje:
*pampogni :D de tőlem papmoghatsz is, nekem nyolc
2018. márc. 15. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Őszintén sajnállak! ... de tényleg!:(

2018. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!