Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A palackokra rögzített kupakok...

A palackokra rögzített kupakokat, letéped vagy sem?

Figyelt kérdés

Őszintén! Mennyire zavar téged a palackokra rögzített kupak?

Engem, családomat, kollégáimat eléggé zavarja. Érti mindenki az okát, de sok esetben rossz módon oldják meg, így zavaró lehet. Egyes esetekben én, családtagom, ismerősöm is letépi inkább. Kidobásnál, mindig rátekerve megy a szelektív szemetesbe, tehát a cél nem változik.

(Mellesleg, a lakosságot terhelik ilyen apró, ám idegesítő marhaságokkal, miközben a szennyezés mindössze 2 százaléka származik a fejlett országok lakosságtól, a többi mind főként ipari eredetű. Azért ez elgondolkodtató!)



jún. 11. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Nem tépem le
Letépem mindig
Olykor letépem, amikor zavaró
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
64 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
A nyakát tépném le aki kitalálta.Van hogy mégis leszakad, akkor meg igazi balesetveszélyes mert a rajta maradó csonk garantáltan szétb..ssza a kezedet.
jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar. Max néha vakarja az orromat
jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tépem le, nem érdekel annyira az egész. Fura számomra hogy mekkora indulatokat vàlt ki pár emberből.
jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
30%
Mindig van nálam egy oldalcsípőfogó, azzal elnyisszantom, így nem fenyeget az a veszély, hogy tépés közben véletlenül kilöttyintem.
jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Én egy macsetéval hasítom ketté az egész üveget.
jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha lecsavartad és túlhúzod át az üvegen, akkor a másik oldalon beakad. Nem zavar és utána könnyebben is zárod.

Elvileg ez lett volna az eredeti terv, csak ki a franc jön rá,vagy kísérletezik ezzel.

jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Mindig egyből leszedem, nagyon zavar!
jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Mindig zavar úgyhogy letépem,már bontásnál is az idegeimre megy.

Ki találta ki hogy nem dobom ki a palackkal?

jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

#8

Sokan dobálják el összevissza.

Amúgy is idegesítő elejteni a kupakot.

jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem inkább praktikus hogy így van, nem vész el a kupak, nem kell helyet keresni hogy hova tegyem. Szóval nem jutott eszembe letépni.
jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!