Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik volt a legfinomabb...

Melyik volt a legfinomabb szaloncukor, amit valaha ettél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Bonbonetti vajkaramellás
2010. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Én egyszer ettem nugátos marcipánosat, olyasmi volt a belseje, mint a Mozart golyónak....hmmmm:))))
2010. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vadász! És egyszer ettem olyat, amiben Jéger volt. Ez promós ajándék volt, forgalom azóta sem kapható, de annál finomabb nincs. Általában az alkoholosakat szeretem, de sajnos a legtöbb nagyon gagyi.
2010. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a tiramisu ízű Tibi ízlett a legjobban, de nagyon szeretem a kókuszos, karamellás és mogyorós ízűt is.
2010. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én a zseléseket imádom. :D
2010. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Gyerekkoromban minden évben volt a fán rumos-kakaós ízesítésű, azt, hogy milyen márkájú volt, nem tudom, de a csomagolása úgy nézett ki, hogy lila vagy ciklámen színű "alufólia" volt a fehér papíron. Az valami hihetetlenül finom volt, szinte egyedül ettem meg az összeset. Most, felnőtt fejjel is azt az ízt keresem mindig, és a Bonbonetti rumos-mazsolás finomsága hasonlít rá a leginkább. Szóval most az a kedvencem. Már múlt héten vettem egy csomaggal, eltettem, de nem bírtam ki, hogy ne bontsam fel, meg is kóstoltam rögtön kettőt. Más szaloncukrot nem nagyon eszek meg. A Milka joghurtos ízben egészen finom, de nekem vhogy túl vastag a csokija, úgy ahogy a Tibinek is. Inkább mondanám őket bonbonnak, mint szaloncukornak. De van, aki pont emiatt szereti.
2011. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok éve volt, vettünk gesztenyés szaloncukrot, de nem az a tömörebb krémes volt a belseje, hanem inkább olyan zselés jellegű (de nem zselés), olyan "apró morzsalékos" volt az állaga. Isteni volt, de nem tudom a márkáját, régebben volt.
2013. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!