Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma vettem csont nélküli...

Ma vettem csont nélküli karajt, de holnap szeretném megfőzni. Addig eláll a hűtőben? Vagy a fagyasztóba kell tennem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnapig semmiképpen nem kell lefagyasztani. Ha egybe sütöd, sózd be. Ha szelet lesz, ne, mert megkeményedik a sótól, mert az vizet von el belőle.
2010. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán hűtőben tárold. Talán tedd bele olajos pácba, az megvadítja majd,
2010. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pörköltnek lesz.
2010. nov. 6. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam karajból pörköltet! De mindenből lehet végül is. Akkor ne sózd be, mert vizes lesz. Lefagyasztani nem kell.
2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pörinek is bepácolhatod.
2010. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bumbi02 ***** válasza:
60%
akkor kockázd fel ma nyugodtan ugy tedd el hütöbe igy holnap már csak beledobod a hagymába..:)
2010. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Karajból ne pörköltet csinálj,mert nagyon száraz hús,és nem lesz jó a pörkölted.
2010. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bumbi02 ***** válasza:
a sertés alapból szárazabb hús, és tényleg inkább a combjából jó pörköltet csinálni, de lehet a karajból is ha az van otthon, de sose lesz olyan mintha combból lenne:)
2010. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt vettem tegnap mert 1190 volt kilója és nagyon szép volt, ott kérdeztem a srácot h lehet e belőle pörköltet csinálni, mondta igen, az egyik fél kg-t megcsináltam tegnap, jó lett, finom, a másikat meg ma fogom.
2010. nov. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!