Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajándékkosarat szeretnék...

Ajándékkosarat szeretnék csináltatni! Hol tudnék Bp-en? A tescoban, auchanban csinálnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A tescoban venni is lehet.

a pénztáraknál vannak kitéve a számmal ellátott kosarak és a számokhoz való kódok feloldása is vagyis hogy a hetes kosár hány ft.


a dohányboltban is lehet készittetni ilyesmit.

2010. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csináltatnom kellene, mert kellene bele diabetikus cucc is, de köszi!
2010. nov. 9. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy olcsó, alacsony minőségű cuccokkal tömik meg és nagyon drágán adják. Ha megvennéd, amit gondolsz és vennél egy kosarat hozzá, kb. feléből kijönnél, és még az is lehet, hogy örülnének annak, ami van benne.
2010. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy csináltatom! és azt teszek bele, amit akarok! Én nem nagyon tudok egy ilyet összeállítani... :(
2010. nov. 9. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

a Cora-ban van diabetikus ajándékkosár ~7.000 Ft

szerintem a Rothschildban is van


ötletlopó:

[link]

[link]

2010. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a tescóban a vevőszolgálatnál összerakják az általad kiválasztott termékekből.

én Milkakosarat csináltattam anyukáméknak, mindent összeszedtem ami Milka / szaloncukrot is / és lila masnival nagyon szépet csináltak.

üdv.

2010. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
11:09-es a Tesco-ban én is csinálom a kosarakat és nem fizetsz többet érte mint amennyiért megvennéd darabokban, mert semmilyen plusz költséggel sem jár!
2010. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!