Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A páromnak nem sokára születés...

A páromnak nem sokára születésnapja lesz és szeretnék neki csináltatni egy gyönyörü szép nagy tortát, de nincs semmi ötletem. Milyen foma legyen? Nem szeretnék mesztelen nöt, meg melleket, hanem valami szerelmeset, de még se szivet.

Figyelt kérdés
köszönöm elöre ha segitetek:)
2011. febr. 9. 22:35
 1/8 anonim válasza:
miért nem sütsz Te? lehet jobban örülne neki, ha nem is lenne olyan szép de csak egy csomó munkád lenne benne. na meg a szereteted :)
2011. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Amit nagyon szeret. Ha sakkozni szeret, akkor lehet a teteje sakktábla mintás, ha videójátékozni, akkor egy irányító mintás. Valami egyéni amiből kiderül, hogy rá gondoltál, az nyilván szeretedből adódik. Nem csak a szív meg ilyesmi a jó, mint ahogy azt már nem is akarod.

Vagy csak egy mosolygós képet rá. Az íze a tortának perse olyan legyen amit Ő szeret elsősorban :-)

Nem tudom nagy buli lesz e, hogy mekkora nagy tortát szeretnél. Autó forma is lehet maga a torta is, vagy marcipán motorok a tetejére. Na mostmár beindult a fantáziád ? :-D

2011. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 czibles válasza:

eddig ahányszor ilyen formás tortát ettem (lehetett 2-3 alkalom) sosem volt valami finom. sokkal jobbak a hagyományos kerek torták.

inkább csinálj te neki egyet. pl egy túrótortát az finom is és nem is tűnt bonyolultnak mikor nagyanyám csinált.

2011. febr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi imádjuk a Forma-1-et, legutóbb Ferraris tortát kapott és imádta. Legyen sima szögletes formája és tetesd bele egy közös képeteket! Az is romantikus, pláne egy szép szöveggel.
2011. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az én férjem a muffint imádja,és mivel most lessz 30 ezért 30darab muffint sütök,és mindegyikbe kap egy egy gyertyát.
2011. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki, nem bonyolult dolog. Én csináltam már minden különösebb alkalom nélkül is tortát a kedvesemnek, kókusztortát, mert az a kedvence.
2011. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket,nem szeretnék sütni,mert testvére cukrász és fölmérgedne.
2011. febr. 10. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Mérges lenne a tesója, mert te szeretetből sütnél neki? Na ne már... Most basszus ez olyan, ha valakinél van a családban szakács, akkor nem főzhet más senki, mert bedühödik? Csak mert jobban ért hozzá, nem hinném, hogy zavarná. Biztos nem tudnál valami remekművet csinálni, egy kis formátlan, de saját kézzel készített tortatákolmány miatt nem irigykedne, ha mégis ekkora barom, le kell tojni, a párod örülne neki.

Megjegyzem, azon inkább idegesebb lenne a tesó, hogy tortát rendeltél, de nem vele csináltattad. Akkor már készíttetnéd vele.

2011. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!