Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnátok olyan McDonald's-ot,...

Írnátok olyan McDonald's-ot, Burger Kinget, KFC-t vagy hasonló helyet (Bp. -en bárhol), ahol nem olyan nagy a forgalom, és van emelete?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol órákig el lehet ücsörögni egy kávé mellett. Nem tudom, miért, de tanulni csak ilyen helyeken tudok, itthon nem, mert mindig elvonja valami a figyelmem. :D Könyvtárban sem tudok tanulni ugyanezért...


Szóval írjatok, ha tudtok ilyet! A Moszkva téri Mekin és az oktogoni Burgeren kívül hol van még emeletes hely?


2010. nov. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A Keletinél a Meki ilyen.
2010. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, tényleg... és amúgy az mennyire forgalmas?
2010. nov. 12. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon járok oda...De mivel sokan utaznak a Keletiből gondolom van forgalom.

A multkor bementem, d eki is jöttem rögtön, mert a vonatom ment, kassza 2 volt, sor óriási.De ha rá érsz, ki tudod várni.

2010. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Keletinél a Burger King is ilyen.
2011. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!