Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valami hasonló "energiaita...

Van valami hasonló "energiaital"? (többi lent)

Figyelt kérdés

Általában nem azért szoktam energiaitalt inni mert fáradt vagyok és hogy felpörgessen, hanem beülök gépezni és csak kortyolgatok egy fél literes monstert 2-3 óra alatt el is fogy, mert szeretem a számban tartogatni egy kis ideig, mert szénsavas+jó az íze, és észrevettem hogy ilyenkor tök jó kedvem szokott lenni.

utána néztem és a taurin az például nem egy káros anyag magában, és az nyugtat is.

ahogy olvastam több ilyen anyag van benne.

de engem nagyon idegesít hogy közben dobog a szívem ezerrel, és kicsit depis is leszek tőle hogy nehogy bajom legyen, meg amúgy is nem egészséges...

És a kérdésem az lenne hogy van-e olyan energiaital amiben nincs koffein, vagy nincsenek benne olyan anyagok amitől szívverés fokozódna, csak simán nyugodt leszek és jókedvem lesz tőle?

(nem az alkoholra gondolok XD)


2011. aug. 17. 23:19
 1/5 M@x válasza:

Én régebben Adrenalin Kidet iszogattam.

Energia ital koffein nélkül.

2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a zöld színű Watt energiaital az bio, nincs benne koffein meg ilyesmi, teakivonatokat tartalmaz.

De jobb ötlet: menj be egy teaházba, teaszaküzletbe! Kérdezd meg, milyen fajta teák élénkítő hatásúak, meg egyáltalán... :)

2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pont az a helyzet hogy nem akarok élénk lenni, csak hogy jó kedvem legyen, nyugott legyek megy ilyesmi, köszi
2011. aug. 17. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
arra is van tea. :)
2011. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. aug. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!