Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a spenotot?

Szeretitek a spenotot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
imádom :) kb 2 hónapja megkívántam, de azóta se sikerült alkalmat kerítenem rá hogy végre ehessek.. aah most megint rámtört :( franc a koliba, itt nem adnak ilyeneket a sok finnyás miatt -.-
2010. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
1-ő vagyok:fokhagymával,és a tojást még a készülés alatt beletesszük így azzal is tulajdonképpen csak nincs különválva.
2010. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Sok fokhagymával, kevés cukorral, tejszín helyett tejet teszek bele és hogy jó sűrű legyen felturbózom tejbe áztatott - és összetört - zsemlével. Így már nem is kell mellé semmi. Ha hígabbra csinálom, akkor tojással, bundás kenyérrel eszem. Fincsi!
2010. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem (anya fokhagymával főzi, eddig nem is tudtam, hogy cukorral is lehet). De ettem már rosszul elkészített spenótot is, az elég borzasztó volt.


Amúgy szerintem az, hogy valaki szereti a spenótot vagy nem, az attól függ, hogy jól tud-e spenótot főzni az anyja (nagyanyja, apja stb.) Én úgy figyeltem meg, hogy rendszerint egy családon belül vagy mindenki szereti, vagy senki nem szereti a spenótot (persze vannak kivételek), ennek lehet a magyarázata, amit írtam.

2010. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tejjel, rengeteg fokhagymaval, cukor nelkul, es borzasztoan oda vagyok erte :)

Babat varok, es ma vettem a piacon, el is keszitettem, es MINDET megettem, egyedul, 4 szelet bundaskenyerrel(van, amikor krumplipurevel es tukortojassal talaljuk) :)


Csak eszembe jutott, hogy mennyi mindenki utalja a szine miatt, meg hat anyukam mondta, hogy van aki cukrosan kesziti, es azt hiszem aki nem szereti, az azert nem szereti, mert cukros volt mikor kostolta :)


Kepes voltam 500 km-t utazni egy nap alatt, 15 hetes allapotosan, csak hogy egyek anyukam spenotjabol :D


Orulok, hogy ilyen sokan szeretik, aki pedig nem szereti... Nem tudja mit hagy ki! :D


Kis koleszos, ha magyarorszagi lennek komolyan kuldenek neked egy jo nagy adaggal, hisz tudom milyen rossz, mikor nem eheted amit kivansz(meg nem allapotosan is rossz)...


Komolyan, aki nem szereti, annak tanacsolom, hogy keszitse el fokhagymaval, ugy nagyon finom tud am lenni, es ugy kostolja meg! :)

2010. nov. 22. 18:13
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem, fokhagymásan, de tésztára, vagy leveles tésztába töltelékként is. nnnyami!


És a sóskát is.

2010. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva soha sem kóstoltam még...valószinű nem is fogom,senki nem szereti a családban,kivéve a tengerimalackáimat,nekik veszek sokat

23/N

2010. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Menzakajában sem rossz a spenót,igazából a sóska az ,amit utálni kéne! :D
2010. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 GJLarsFan válasza:
A spenótfőzeléket naná 😋 Bár nem annyira, mint a csalánfőzeléket...
febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!