Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan és mennyiért lehet...

Honnan és mennyiért lehet beszerezni Balaton szeletet nagy mennyiségben nagyker áron?

Figyelt kérdés
Egy doboznyira gondoltam csak. Egy játék az egész, a suliban húztunk karácsonyra valakit és meg kell ajándékozni. Én egy olyan lányt húztam aki Balatonon lakik és kollégista.Amolyan vicces ajándék lenne, egy nagy doboz balaton szelet. Nem tudom, mennyibe kerülne és főleg, hogy HONNA vásároljam meg?
2010. nov. 24. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:
*HONNAN
2010. nov. 24. 17:07
 2/3 anonim válasza:
Metro áruházban, vagy Tescoba vagy akármelyik nagyobb áruházban a kibontott mogé nézel és ott szokott olyan lenni hogy van ott egy egész doboz bontatlanul.
2010. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tescoba is lehet kapni, ha van szerencséd és van kibontatlan doboz.. amúgy tényleg a metróban árulják kifejezetten így, és nagyker áron.. csak oda kell kártya hogy bemehess
2010. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!