Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Evett valaki már Lindt Hot...

Evett valaki már Lindt Hot Chili+Gránátalma 150gramm csokit, vagy ilyet más ízesítéssel?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt? Mellesleg 960ft egy tábla és nagyon pazar a csomagolás, de lehet hogy a külcsín nagyobb mint a belbecs. Az biztos hogy itt magyarországon nem igazán vesznek ilyet az emberek. Mindenki javarészt milka, boci, tibi csokit ismer csak.
2010. nov. 25. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én igazi csokifüggő vagyok:)Rengeteg csokit eszek.A Lindt csokoládék nagyon jók,nem csak kivül belül is.Ajánlo,nyugodtan kóstold meg.Amúgy már a csomagolás is guszta és tök örülök ha valamire azt is kapok.A kedvencem a narancsos mandulás.(ét)Amúgy tejcsokikat szoktam enni.

Chiliset nem ettem,mert az ilyen dolgok nem jönnek be mint chili és mentol stb.De elképzelhető h jó.Van az az after eagh is abba is mentolos na azt is sokan szeretik.

Amúgy sok helyen föle ünnepekkor leszokták árazni már 500 ért is hozzálehet jutni.Próbáld ki.Megéri!

2010. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon finom, én már vettem ilyet! De erre nehéz választ adni, mert én pl. imádom a mentolos csokit is, mégis sokaknak nem jön be. Egy próbát megér!
2010. nov. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En egyaltalan nem eszek mas edesseget, csak Lindt csokikat(et), de ritkan.

Nagyon finom, legutobb chilis-sceresznyesest ettem. Nekem izlett, ez is, a mentolos is.

2010. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a Lindt az egyik legjobb márka, bátran vegyed, a minősége messze veri a milka, boci, tibi csokikat


ha viszonylag olcsót és jót akarsz, akkor meg Cadbury

2010. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az oka annak, hogy a többség csak milkát, bocit, tibit vesz, az az, hogy a Lindt drága. Szerintem viszont még így is megéri.
2010. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a csokikat és a főleg a különleges ízeket én ettem már Lindt-ből sok félét, de a kedvencem a pisztáciás volt. :)
2010. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, ma megkóstoltam a kérdésem tárgyát, a Gránátalmás, chilivel megbolondított Lindt csokit. Már tegnap megvettem, de próbáltam megtalálni a legjobb pillanatot, hogy átadjam magam a csoki élvezetének. Miután szemeimet "jóllakattam" a csomagolás látványával, ami igazán míves, nekiestem és kibontottam. Az ezüst aromazáró fóliával kicsit megszenvedtem mert szakadt összevissza. Majd megszagláztam a sötétbarna, feketébe hajló táblát, ami súlyra is ütős(150gramm). Érdekes, mert a gyümölcs illatnak semmi nyomát nem éreztem, csak a minőségi étcsokoládé illatát. Ezután letörtem egy kockát a 15-ből. Nem bírtam megvárni amíg szétolvadt a számban, szétharaptam a gyümölcs íz utáni vágy miatt. Hát nem voltam elájulva, mert egy viszonylag jellemtelen, kicsit fanyar gyümölcsszirup íze fogadott, aminek a mennyisége is kevéske. Viszont legalább így nem nyomta el a csokoládé karakteres ízét ami nagyon finom. Egyszerre a tábla felét elmajszoltam, és ekkor már a chili is kellemesen éreztette hatását.

Összességében én többre számítottam, és azt kell mondjam a Tibi ananászkrémes csokiját juttatta eszembe az ízvilága, minusz chili persze. Ami igazán dícséretes a Tibi javára. Mindenesetre nem vette el a kedvem, és már ki is néztem magamnak a vörösáfonyás Lindt csokit:)

2010. dec. 3. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Angliában végigkóstoltuk a Lindt csokikat, mert nem drága, 1.40 fontért már kapható. Ennyi pénzért viszont ennél jobb csokit is árulnak.
2012. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már gyakorlatilag a teljes repertoárt végigkóstoltam és nem találkoztam túl sokkal, ami nem tetszett volna. Ami nem jött be ott sem a csokoládé minőségével volt a probléma, hanem az én egyéni ízlésemmel.
2012. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!