Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hova rejtenétek a szaloncukrot?

Hova rejtenétek a szaloncukrot?

Figyelt kérdés

A spájzot már átnéztem, de semmi eredmény. Most még mamám és anyámék szobáját kell átnéznem, de az nehezebb feladat lesz :D

Ti hova rejtenétek a szaloncukrot a gyerekek elöl?:P


16/L


2010. dec. 3. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szekrények mélye, garázs, egyéb tároló helyiségek, szekrény teteje, szekrények/bútorok mögött. Anno anyu ilyen helyekre rejtette előlem :D, de volt, hogy az autó csomagtartójában hagyták.

21/N

2010. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyomorba
2010. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát se auto se garázs nincs, de a szekrények valószínüek, csak nem tudom melyikben lehet :D

Mamám a szobájában van és így nemtudok bemenni keresgélni :D

2010. dec. 3. 12:48
 4/14 anonim ***** válasza:

Anyum általában a ruhásszekrényébe rakta a pulóverei mögé, volt, hogy az ágyneműs szekrényben volt a szépen összehajtogatott huzathalmok mögött.

De még lehet iratok közé eldugva, konyhaszekrényben a tésztászacskók között, fiókok mögötti helyen (én mindig oda dugtam mindent :) )

2010. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Beletenném egy hermetikusan záródó zacskóba, rákötnék egy madzagot, és leengedném a vécébe. Amikor kell, felhúznám.
2010. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Megvan!!! ^^

Egy kis ruhásfiókban volt, amit alig lehet kinyitni :D

2010. dec. 3. 12:55
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Hurrá, büszke lehetsz magadra, hogy ennyi idősen, még ilyeneket művelsz!!!! (le lehet pontozni, akkor is így gondolom!! Ennyi idősen már nem kutatni kellene, hanem akár magad is hozzátehettél volna vmit a készülődéshez!!)
2010. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Néztél te már a naptárra utolsó?

Még rengeteg idö van karácsonyig. Olyankor én vagyok az egyik aki díszíti a fát pl és szaloncukrokat köt...


Látom neked nem volt gyerekkorod, így nem is maradhatott meg belöle semmi :)

2010. dec. 3. 13:26
 9/14 Kriszti83 ***** válasza:
A ruháim közé :)
2010. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy kérdezem, de miért olyan fontos, hogy megtaláld a szaloncukrot?

És a szüleid egyáltalán miért dugják el?

Mi a szaloncukrot együtt vesszük meg, hogy mindenkinek legyen olyan fajta, amit szeret :)

2010. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!