Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen szaloncukrot ajánlotok?

Milyen szaloncukrot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elegem van már a sok olcsó ehetetlen szaloncukorból,de pl.a milka meg megfizethetetlen.

Ti milyet és hol szoktatok venni?

Köszi


2010. dec. 13. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

úgy rémlik, hogy a bonbonetti nem rossz. meg tibit is kóstoltam tavaly, az is ízlett.

az ilyen tescos kimérős számomra is ehetetlen, szó szerint. a tavalyit most dobtam ki.

2010. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én pedig milkát vettem most, rászántam magam...

Feketeerdőset, valamint vettem még egy mogyorókrémes-crispys Tibit is. Ez valamivel azért olcsóbb, mint a milka. Ugyan még nem próbáltam, de szerintem biztos jó lehet...

26/N

2010. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Semmilyet ne vegyél. Én sem veszek, nem ajánlom, te se tedd. A drágább semmivel sem egészségesebb, mint a gagyi. És csak híznál tőle.

Egyáltalán: felejtsd el ezt az egész karácsonyt és legyél együtt azzal meghitten, akivel ezt őszintén akarod. Ne tömd magad, ne legyenek muszály programjaid, végre egyszer legyen neked jó. És mostantól mindig.

Szaloncukrot pedig ne vegyél, ne egyél.

2010. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Évek óta Milkát veszünk, most a Tescoban vettünk egy nagy dobozzal, amiben mind a 6 ízből van benne.

Megéri az árát.

Emellé szoktunk venni zseléset egy kisboltban, meg ha van ott, akkor tejkaramellásat.

2010. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél bonbonettit az árban középkategoria de mégis jó.A Tibi az már drágább de ki lehet fogni.Amúgy a lidl be láttam 1200 ért milkát igaz csak marcipánost.De szerintem akkor már inkább milka mint tibi.
2010. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hat a milkanal jobbat en meg nem ettem de azt hiszem iden mar sajnalni fogom ra a penzt mert nagyon draga lett.Vegyel valami finom bonbont az talan olcsobb es csomizd be szepen,egyedi es szep lesz en is ezt teszem.
2010. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a milka jó. De nekem az nem takarja a szaloncukor fogalmát. az inkább bonbon, túl sok a csoki aránya a töltelékhez képest.
2010. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt most találtam:


[link]


ez az ember vegyesen árul milka szaloncukrot, közel féláron. feltételezem munkájából adódóan közel lehet a tűzhöz és ezért tudja olcsón adni.

2010. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kriszti83 ***** válasza:

Ha veszel, érdemes Milkát vagy Tibit vásárolni, de magad is készíthetsz otthon szaloncukrot:

[link]

2010. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem Bombonetti barackos-joghurtosat. 699.- volt az Auchanban. Nagyon finom!!!!
2010. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!