Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit keres az instant kakaóporb...

Mit keres az instant kakaóporban só?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mindegyik édesség ízét kiemeli egy pici só.
2010. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Az édes süteményekbe is tesznek sót. A só módosítja kihozza az ízeket sok esetben.
2010. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom engem zavar hogy érzem benne a sót. Palacsintatésztába sem meg ha tésztát főzök ki pl túrósnak vagy kakaósnak, ezekbe sem rakok sose. De az instant kakaóporban még érezni is lehet!
2010. dec. 4. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Melyikről van szó konkrétan?

Én évek óta csak nyuszis Nesquiket iszom, ha van is benne só, én nem érzem.Imádom!

2010. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Süss pld tojást és sózd meg és csinálj só nélkül. Az hogy egy adott adagot túlsóztak az nem azt jelenti hogy mindegyik ilyen.Pld én tegnap csináltam rizskochot, kapkodtam és kihagytam a sót, hiányzik bizony.
2010. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezert volt az, mikor so hiany volt, arannyal fizettek volna erte. Egyebkent mindenben van so. Konzervek, stb.
2010. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félreértettetek! A tojásba meg a konzervbe még jó hogy van só! Itt a kakaóporról van szó! Ha gyerekkorotokban anyuci csinált nektek finom meleg kakaót keserű kakaóporból meg cukorból, vajon tett bele sót? Aki azt mondja hogy tett az hazudik!
2010. dec. 4. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát márpedig hidd el, hogy nem hazudok, de nagymamám, anyukám, apukám és én is teszek a kakaóba egy csipet sót. És lehetetlen, hogy érzed, csak beleképzeled szerintem. Instant kakaón rengeteg egyéb adalékot lehet érezni (én mondjuk ettől még szeretem), de tényleg kell az ilyenekbe só. Tejbegrízbe is, mindenbe, épp csak egy nagyon pici kell. Kérdezz meg nagymamát, anyukát, valaki főzni tudót. :D Ha meg annyira zavar, ne vegyél ilyet, szenvedj a főzicskézéssel mindig, ha kakót akarsz inni. XD
2010. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!