Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Instant kávésok! Hány kanállal...

Instant kávésok! Hány kanállal fogyasztotok naponta? Milyen adagokban?

Figyelt kérdés
Én egyszerre csak 1 tk-nyit rakok bele, de van, hogy egy nap alatt 2-3 kávét is megiszok.Ti hogy vagytok ezzel? Nagyon soknak számít, amennyit én fogyasztok?
2011. okt. 21. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi atlagos, normalis. En iszom napi 6-7-et is, es itt vagyok, egeszsegesen.
2011. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem számít soknak, teljesen átlagos kávéfogyasztó vagy.
2011. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kb. másfél tk.-nyit teszek a bögrébe, és azt felöntöm decinyi vízzel. Ezt naponta háromszor teszem.:)

Milyen kávét fogyasztasz, melyik a kedvenc? Nekem a nescafe classic jött be legjobban.

2011. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi!

nekem a green blend :)

2011. okt. 21. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukámnak szoktam kávét főzni, ha jön hozzánk. 2 mk-nyitteszek neki a csészébe, ugyanennyi cukrot. Ilyenből iszik 2 egy nap.
2011. okt. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AmneZia válasza:
3 decis bögrébe 2 púpozott tk Nescafé Classic, 2 púpozott tk Nesquik kakaó, fele forró víz, fele hideg tej. Naponta 1x reggel biztosan, és délután még egy, de csak ha rám jön az álomkór. Nem érzem soknak, bár néha van, hogy a délutánit nem tudom teljesen meginni, mert nem esik jól. Viszont emlékeim szerint kamaszkorom óta, tehát tizensok éve gyakorlatilag ugyanígy és ugyanennyit iszom (alapesetben lefelé potyogó vérnyomásom van), és bajom még nem lett belőle. Csak amikor főzött kávét próbáltam ugyanilyen mennyiségben meginni, na akkor a fülemből dobogott ki a szívem :D
2011. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!