Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mondjátok meg nekem kérlek,...

Mondjátok meg nekem kérlek, miért nem vágják fel a pizzériák a pizzát?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm, mikor kihozzák, és egyben van. Miért nem lehet felvágni a köcsögöknek?
2010. dec. 4. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg a köcsögnek, hogy vágja föl. Ha stílust váltasz, talán meg is teszi...
2010. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi!:)

Gondolom úgy vannak vele, hogy úgyis késsel villával eszik az emberek így felesleges nekik felvágni!:) Legalábbis a puccosabb helyeken ez így van, de mondjuk ilyen menza jellegű kajáldákba fel szokták vágni!:)

2010. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Lepontozhatsz, de nehogy belehalj abba, hogy megfogj egy kést és felszeleteld. Vagy a vasárnapi ebédnél a rántott húst is anyu szeleteli fel?
2010. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Anyukám már rég nem szeleteli fel, lassan már én teszem meg a gyerekeknek.

Viszont nagyon felb*szom magam, mikor kihozzák, kinyitom, és nincs szeletelve. Buli van, iszogatás, mindenki várja a kaját, erre kihozzák egy óra késéssel, egyben.

2010. dec. 4. 22:54
 5/18 anonim válasza:
42%
Igen a kicsit igényesebb helyeken egyben hozzák ki, én telefonban rendelésnél meg szoktam kérni hogy vágják fel. Ennyi az egész.
2010. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tény és való, hogy házhozszállításnál én is jobban örülnék, ha fel lenne szeletelve. De talán van oka. Lehet, hogy a szélek miatt hamarabb kihűl, ezért hagyják egyben ? (nem tudom, csak találgatok).
2010. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Hihihi... Jó buli lehet, ha ott ültök a gép előtt és a gyakorikérdésekre írogattok...:D
2010. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Buli van Nálatok és éhes a banda? Te pedig ahelyett, hogy szelnéd a pizzát és jó házigazda lennél, inkább ide írogatsz? :) Ha nem lenne beteg a barátnőm és nem lennénk itthon ez miatt szombat este, eszem ágában sem lenne ide írogatni ilyenkor :(
2010. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a buli.
2010. dec. 4. 23:03
 10/18 anonim válasza:
Mi általában két helyről rendelünk. Az egyiknél mindig megkérdezi a diszpécser, hogyan kérjük és hány szeletben, a másiknál csak akkor szeletelik, ha külön erre megkérjük. Egyébként én egyszer nyertem tombolán egy pizza-szeletelőt, ha véletlenül egyben hozzák ki a pizzát, akkor max. előveszem.
2010. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!