Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A rendelt (házhozszállított)...

A rendelt (házhozszállított) kaja meddig áll el a mélyhűtőben? (Nem a Gastroyal félére gondolok, hanem pl. pizzériák egyéb éttermek )

Figyelt kérdés
Gondoltam előre rendelek kaját és beteszem a mélyhűtőbe.
2011. júl. 14. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezeket elég gyorsan kihozzák még melegében, simán kitart addig, mintha a saját főztödet fagyasztanád le. A trófea grilles kajákat úgy imádom. ;-P Kár, hogy ma már nem szállítanak, úgy megkívántam.
2011. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
51%
jól értem, hogy te a házhoz szállítós már teljesen kész ételeket akarod lefagyasztani? mégis minek? ráadásul szerintem a sütés után nem olyan jó lefagyasztani az ételeket...
2011. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem jó, ha akkor rendeled, amikor kell?

Vagy bunkert töltesz fel elemózsiával? :)

2011. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Simán lefagyaszthatod ugyanúgy mint a házifőzésűt.


A többieknek: a kérdező ugyan nem tudom miért fagyasztaná, de hétvégén van olyan futárcég, ami nem szállít, így praktikus lehet elpakolni, hogy szombat, vasárnap is legyen főtt étel, én ilyet már csináltam.

2011. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

12:37 egy napra minek lefagyasztani?

És az a kérdés, meddig áll el, ebből úgy tűnik hosszabb időre, nem egy hétvégére kell félretenni a rendelt kaját.


Lehet, hogy ritkán főzik a kérdező kedvencét :)

2011. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első válaszolónak üzenem végül a Trófeánál rendeltem néhány kaját előre egy hétre lefagyasztom aztán csak melegiteni kell és ha lesz időm akkor főzök. Amúgy azért rendelem igy mert nincs időm főzni, de időm sincs várni a futárt mindennap a kajákkal. Igy meg van előre egy hétre. Aztán ha ráérek főzök :) Pasi vagyok amúgy.
2011. júl. 15. 23:03
 7/7 A kérdező kommentje:

És hát kivonom belölük a Zokszigént :D És a kocsordi atombunkerhez hasonlót épitek :D


Aki nem ismerné :)


[link]

2011. júl. 15. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!