Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb, egyszerűb...

Melyik a legolcsóbb, egyszerűbb tarhonyás étel?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy csomó tarhonyát:)
2010. dec. 8. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tarhonyáshús.
2010. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálsz egy kis krumpli paprikást, raksz bele egy kis kolbászt/lecsókolbászt/virslit (valamelyiket a 3-ból) és mikor kész majdnem a krumpli, beleszórod a tarhonyát.Imádom :)
2010. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tarhonyaleves
2010. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: A paprikás krumplit hogy készíted?
2010. dec. 8. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
pásztortarhonya. tul.képpen az is paprikás krumpli tarhonyával.
2010. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagymát felrakom olajon, üvegesre párolom, lehúzom a tűzről, belerakom a pirospaprikát, és a krumplit,vissza a tűzre, felöntöm vízzel, hogy lepje el, amikor majdnem kész/puha a krumpli, akkor belerakom a kolbászt, és a tarhonyát, és addig főzöm, amíg a tarhonya félig meg nem dagad,elzárom a gázt, fedőt rakok rá, hogy párolódjon még és dagadjon meg teljesen a tarhonya.Azt hiszem ma ezt fogok főzni, mert megkívántam!
2010. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, kifelejtettem, hogy természetesen a fűszerek sem maradnak ki belőle,én delikátot szoktam belerakni, egész borsot,egy kis köménymagot, és a tetejére egy fél zöldpaprikát.Ha sótlannak érzem a végén akkor sóval ízesítem még.
2010. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!