Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éhen halok! Elszúrtam ma az...

Éhen halok! Elszúrtam ma az időt és nem főztem semmit és nincs is itthon hideg kaja. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Tapasztalt háziasszonyok! Mi az amit gyorsan össze lehet dobni és még finom is? Alap élelmiszerek vannak...
2010. dec. 14. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
csinálj panírt (tojás+liszt+zsemlemorzsa) és süsd ki olajban. kenyér helyett eheted bármihez, de magában is finom
2010. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tükörtojás, és hajában főtt krumpli. Míg eszed a tojást, megfő a krumpli. Aki éhes, annek egy kis kenyérhiány meg sem kottyan!

Tészta nincs?


Vag ykészíts tojásos nokedlit, 10 perc.

Tejbegríz öt perc

2010. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tonhalat összekeversz majonézzel és fehérborssal (annyira legyen majonézes, hogy tudd könnyen kenni), és amíg ezt összekutyulod, pirítasz kenyeret :) Én most is azt eszek, paradicsommal :)
2010. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül kifőztem egy kis rizst meg fagyasztott zöldborsót. Összekevertem, rá sajt. Egész jó volt. De sok jó ötletet kaptam!
2010. dec. 14. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!