Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van dec 24én nyitvatarto...

Van dec 24én nyitvatarto étterem budapesten? Vagy ahonnan 24én lehet rendelni kaját? 28nmen lakunk egy légtérben nem akarunk iszonyat büdöst kéne megoldás vagy milyen szagtalanitot ajánlotok?

Figyelt kérdés
sajnos ma is rántotthust csináltunk és minden büzlik
2010. dec. 19. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy a kajára nem mondjuk, hogy büdös, meg bűzlik, a sz@r szokta ezeket csinálni!

Szent este mindenkinek ünnep, nem hiszem, hogy van nyitva valami ahonnan kaját lehet hozatni, bár lehet hogy van.

Én is kicsi lakásban nőttem fel, meg még sokan mások, de ezen soha nem problémáztunk.Ennyi bajod legyen mindig az életben.

2010. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ha minden átveszi a kaja szagot akkor bizony büz van. nincs ablak a pirinyo konyharészen szellözö sem müködik. egy légtérbe van minden. a kabátok ruhák a falak totál beveszik a szagot azert ha huzom magam utan a kajacsik szagot azt mindenki büznek nevezne. nem érné meg hogy tönkremenjenek a ruhák.
2010. dec. 19. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!