Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szegeden minosegi, jo etterem?

Szegeden minosegi, jo etterem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ismeros Szegeden, de szeretnem elvinni a kulfoldi baratomat valami jo helyre.Ismertek ilyet?Az lenne a legjobb, hogyha halas-etterem lenne.
2011. okt. 17. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha az ár nem számít (3-5 ezer között egy személynek a főétel), akkor a Roosevelt téri halászcsárda. Azért írom, hogy ha nem számít az ár, mert ha jól tudom ez Szeged 2. legdrágább étterme :D
2011. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Közben megnéztem a honlapjukat, inkább 2-4 között vannak a normál menük. De keress rá a honlapjukra.

(ezért a segítőkész válaszért szívesen elfogadom a meghívásodat a fentebb említett étterembe... :D )

2011. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, pont en is oket neztem, mert most keresgetek a neten. Nem, az ar nem szamit.Sajnalom, de csak egy szemelyt tudok vinni:-)
2011. okt. 17. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Én az ausztrál barátomat a Gőry étterembe vittem a Hajós utcában, és nagy sikert aratott! :) Hatalmas adag ételek, jó kiszolgálás és nagyon szép, hangulatos környezet :) Viszonylag drága, de szerintem megéri.

Nem tudom milyen nemzetiségű a barátod? Mi jártunk úgy, hogy olyan helyre mentünk egyszer, ahol nem volt angol nyelvű étlap, elég szívás volt, úgyhogy bárhova is viszed, erre figyelj!

2011. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

Ez a legjobb!

2012. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!