Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Baromi egyszerű tornareceptet...

Baromi egyszerű tornareceptet keresek. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Még sose sütöttem, nem vagyok jártas a konyhában... Barátomnak lesz szülinapja, szeretnék neki tortát sütni :)

Igazából fogalmam sincs milyet, egyszerűt szeretnék...


2011. jan. 1. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami piskótásat nem ? Csokitorta ? Klasszikus :)
2011. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csokitortát :)

De tényleg egyszerű kéne, nem vagyok otthon sütésben :D

Nagyon csokiiis kéne :)

2011. jan. 1. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez a neked való : [link]


:)

2011. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

ha lejjebb görgetsz akkor ott vannak a torták baloldalt !

2011. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A piskótát a következőképpen készítem:

5 tojás sárgáját habosra keverek 10 evőkanál cukorral. Hozzáadok 10 evőkanál réteslisztet, 5 evőkanál hideg vizet, 1 zacskó sütőport. Alaposan összekeverem. Az 5 tojás fehérjét felverem kemény habbá, óvatosan hozzáadom a már összekvert masszához. Sütűpapírral kibélelt tepsibe borítom és kis lángon megsütöm a piskótát. Sütés közben ne nyitogasd a sütőajtót, mert összeesik!!! Szép magasra fel szokott jönni a tészta. Ha megsült, hagyom kihűlni, majd félbevágom, megtöltöm csokikrémmel (vajat elkeverek cukrozott kakaóval) és a külsejét is bekenem a csokis krémmel. A tetejét megszórhatod kókusszal. Teával, kakakóval nagyon finom. Szív alakú sütőformába is teheted, biztos örülni fog a barátod! Sok sikert!

2011. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tornarecept:)))) ez aranyos!!!
2011. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Még válogatok, vagy kipróbálom addig mindet, és a legjobbat csinálom meg! :D


Amúgy átolvastam párszor a kérdést, mert olyan furának tűnt... Nem vettem észre, hogy tornarecept :D Mostmár végre legalább tudom, mi volt benne fura:D köszi :D

2011. jan. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!