Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy hatott rád a Coca-Cola?

Hogy hatott rád a Coca-Cola?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan érzed magad tőle. Kifejezetten a Coca-Colát iszom, és van olyan táplálékkiegészítő amit elhagytam, mert nem éreztem hiányát, energikus voltam. Aztán később a testem egészsége látta kárát, lehetett ez a Cola miatt ? Rád hogy hat ? Energikus, vidám leszel tőle ? Van valami más jó hatása talán.
2011. jan. 4. 23:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
minden egyes phar utan rosszul leszek, eleinte nem is ertettem, hogy mi a gond, mert az egesz csalad cola-fuggo, es majdnem mindig van itthon. sokaig tartott mire rajottem, hogy a colatol eg a gyomrom
2011. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán iszom kólát,úgy havonta 1-2szer pár pohárral. Nekem semleges,nem érzem magam tőle se jobban,se rosszabbul. Olyan,mintha meginnék egy pohár vizet.
2011. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
89%

Nekem is semleges, ill. böfögök tőle nagyon, bár ritkán iszok colát, akkor is inkább Pepsit (a Coca-colát utálom), nem is nagyon szeretem (inkább tonic párti vagyok).

Nem leszek tőle éberebb, vagy álmosabb, az energia ital vagy a kávé sincs rám semmilyen hatással, bármikor tudok aludni. :)

2011. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha sokat öblögetek veled érzem ahogy marja a fogaim, rohadt szar érzés.
2011. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
71%
Finom,van benne koffein,ha sokat iszol belőle akkor ébren tart,és utána én is érzem,ahogy rohad le a fogamról a zománc. Amúgy a tömény kóla felmarja az aszfaltot is,tehát valószínűleg nem épp egészséges:)
2011. jan. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Tedd bele egy tejfogadat egy pohár kólába éjszakára. Reggelre feloldja. Kipróbáltam.

A kólában a foszforsav az ami veszélyes, no meg a cukor.

Én is iszok néha, de inkább szörp és teapárti vagyok.

2011. jan. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én csak ásványvizet iszok! És még lyukas fogam sem volt életemben, beteg se vagyok soha! Én azt ajánlom igyál te is azt, a cola egészségtelen!
2011. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
én kb 13 éve szinte csak colát iszom folyadék gyanánt. semmi hatása sincsen rám...se negatív, se pozitív...
2011. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Kriszti83 ***** válasza:
Évekig rá voltam kattanva, imádtam. Végül mégis leszoktam róla, mert káros. Am a vízkövet is oldja, próbáld ki a fürdőszobában.
2011. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos a legtöbb üdítő, mesterséges aromát, színezéket, édesítőszert,tartósítószert tartalmaz.Egyik fogyasztását sem ajánlom rendszeresen, még a jó minőségűnek titulált drága üdítőkre is igaz ez.Teák,házi szörpök,ásványvizek,facsart gyümölcslevek és persze hébe- hóba a fent említett üdítőkből is lehet inni egy két pohárral, ha kívánod, de ne fogyaszd őket nap mit nap.
2011. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!